Μάγδα Τσαγγάνη για Αλέξη Γεωργούλη: «Μετανιώνω που είπα την άποψή μου για τον Αλέξη Γεωργούλη, κακώς μίλησα»

14:42 - 25/04/2023

Θύελλα αντιδράσεων προκάλεσαν οι δηλώσεις που έκανε πριν από λίγες ημέρες η ηθοποιός Μάγδα Τσαγγάνη για τον Αλέξη Γεωργούλη. Η ηθοποιός που είχε υποδυθεί την τηλεοπτική του μητέρα στη σειρά «Εραστής δυτικών Προαστίων» ανέφερε μεταξύ άλλων: «Γυναίκες κυνηγούσαν από πίσω τον Γεωργούλη σαν τα σκυλιά». Η εκπομπή «Super Κατερίνα» κι η δημοσιογράφος Μαρία Βλάχου επικοινώνησε […]

Διαβάστε Περισσότερα στο govastileto.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μάγδα Τσαγγάνη για υπόθεση Γεωργούλη: Μετανιώνω που είπα μια άποψη, κακώς μίλησα

Οι δηλώσεις της ηθοποιού για τον συνάδελφό της προκάλεσαν αντιδράσεις στο κοινό - «Είμαι σαφώς υπέρ των γυναικών» υποστηρίζει τώρα

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Μάγδα Τσαγγάνη για υπόθεση Γεωργούλη: «Τι να πω κοριτσάκι μου, δεν ξέρω, μετανιώνω που είπα μια άποψη, κακώς μίλησα»

Αντιδράσεις δημιούργησαν κάποιες δηλώσεις που έκανε πρόσφατα η Μάγδα Τσαγγάνη για την υπόθεση Γεωργούλη.Αντιδράσεις δημιούργησαν κάποιες δηλώσεις που έκανε πρόσφατα η Μάγδα Τσαγγάνη για την υπόθεση Γεωργούλη.Η ηθοποιός μίλησε με τα καλύτερα λόγια για τον συνάδελφό της και ανέφερε χαρακτηριστικά πως: «Είναι ένα παιδί γεμάτο καλοσύνη κι ευγένεια. Όταν είχαμε γυρίσματα για τον “Εραστή Δυτικών Προαστίων”, τον έβλεπαν και λιποθυμούσαν. Κι εγώ τώρα ακούω ότι βιάσε γυναίκα; Μένω […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ govastileto.gr

Πανσέληνος στον Σκορπιό στις 24 Απριλίου 2024 – Προβλέψεις για όλα τα ζώδια

Μαριάντα Πιερίδη – Πάνος Ιωάννου: Διασκέδασαν στο Nox – Τα τρυφερά τετ α τετ

4 τύποι μαμάδων προς αποφυγή

Ο κανόνας 3-3-3 που μπορεί να διώξει μακριά το άγχος

Ασημένια Βουλιώτη: Ποια είναι η ευαίσθητη «Δεσποινιώ» από τις Ψυχοκόρες;

Συμβουλές για να κρατάς την αρτηριακή σου πίεση σε χαμηλά επίπεδα