MasterChef: Αποχώρησε ο Δημήτρης Μπέλλος – «Αφού δεν μπορώ να κερδίσω ούτε τη Λαζαρίδου, καλύτερα να πάω σπίτι μου»

23:12 - 25/04/2023

Ο Δημήτρης Μπέλλος ήταν τελικά ο παίκτης που άφησε το σπίτι του MasterChef, μετά την αποψινή δοκιμασία αντιγραφής απέναντι στη […] The post MasterChef: Αποχώρησε ο Δημήτρης Μπέλλος – «Αφού δεν μπορώ να κερδίσω ούτε τη Λαζαρίδου, καλύτερα να πάω σπίτι μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

MasterChef: Αποχώρησε ο Δημήτρης Μπέλλος – «Αν δε μπορώ να νικήσω τη Μαρία τη Λαζαρίδου, καλύτερα να πάω σπίτι μου»

Ο Θεόδωρος Γαλάνης, η Μαρία Λαζαρίδου και ο Δημήτρης Μπέλλος είχαν τα πιο αδύναμα πιάτα στο Τεστ Δημιουργικότητας. Φόρεσαν τις μαύρες ποδιές και μπήκαν στην κουζίνα του MasterChef 2023 για να διεκδικήσουν την παραμονή τους στον διαγωνισμό. Μπροστά τους υπήρχαν 20 καμπάνες και κατάλαβαν πως επρόκειτο να υποβληθούν σε ένα τεστ αναγνώρισης μπαχαρικών και μυρωδικών. Και οι τρεις είχαν στη διάθεσή τους δύο λεπτά για να αναγνωρίσουν όσο το δυνατόν περισσότερα υλικά. Όποιος έβρισκε τα περισσότερα θα έπαιρνε ασυλία και δε θα έμπαινε στη δοκιμασία αποχώρησης. Ο Θεόδωρος βρήκε 11 υλικά, η Μαρία 6 και ο Δημήτρης 10. Ως εκ τούτου, ο Θεόδωρος πήρε την ασυλία και ανέβηκε στον εξώστη. Η Μαρία Λαζαρίδου

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

MasterChef: Αποχώρησε ο Δημήτρης Μπέλλος – Απαρηγόρητη η Μαρία Μπέη με δάκρυα στα μάτια

Δοκιμασία αποχώρησης για την Μαρία Λαζαρίδου και τον Δημήτρη Μπέλλο οι οποίοι μπήκαν στην κουζίνα διεκδικώντας To άρθρο MasterChef: Αποχώρησε ο Δημήτρης Μπέλλος – Απαρηγόρητη η Μαρία Μπέη με δάκρυα στα μάτια δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»