Μέμος Μπεγνής: «Γνωρίζομαι με τον Αλέξη Γεωργούλη, είναι λυπηρό»

08:14 - 27/04/2023

O Μέμος Μπεγνής μίλησε στις κάμερες και τους δημοσιογράφους με αφορμή την συνεργασία με τον Γιώργο Θεοφάνους. Μεταξύ άλλων, μάλιστα, ο […] The post Μέμος Μπεγνής: «Γνωρίζομαι με τον Αλέξη Γεωργούλη, είναι λυπηρό» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μέμος Μπεγνής: «Γνωρίζομαι με τον Αλέξη Γεωργούλη, είναι λυπηρό»

Ο Μέμος Μπεγνής μίλησε στις κάμερες και τους δημοσιογράφους με αφορμή την συνεργασία με τον Γιώργο Θεοφάνους. Ο γνωστός ηθοποιός μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στην υπόθεση του Ευρωβουλευτή του ΣΥΡΙΖΑ και συναδέλφου του, Αλέξη Γεωργούλη. Ειδικότερα, ο Μέμος Μπεγνής σημείωσε χαρακτηριστικά πως «γνωρίζομαι με τον Αλέξη Γεωργούλη. Δεν έχουμε κάνει παρέα αλλά γνωριζόμαστε αρκετά χρόνια. Λυπηρό […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Μέμος Μπεγνής: «Γνωρίζομαι με τον Αλέξη Γεωργούλη, είναι λυπηρό»

Με αφορμή τις συναυλίες που θα κάνει το φετινό καλοκαίρι ο Γιώργος Θεοφάνους, ο Μέμος Μπεγνής To άρθρο Μέμος Μπεγνής: «Γνωρίζομαι με τον Αλέξη Γεωργούλη, είναι λυπηρό» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Μέμος Μπεγνής: «Γνωρίζομαι με τον Αλέξη Γεωργούλη – Δε θα δικάσουμε εμείς»

«Δεν ξέρω ποια είναι η πραγματικότητα, δεν ξέρω ποιο είναι το ψέμα και ποια η αλήθεια, γιατί έγινε, πως έγινε, τι συνέβη»

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Μέμος Μπεγνής: «Δεν θα δικάσουμε εμείς τον Αλέξη Γεωργούλη»

O Μέμος Μπεγνής μίλησε στις κάμερες και τους δημοσιογράφους με αφορμή την συνεργασία με τον Γιώργο Θεοφάνους. Μεταξύ άλλων, μάλιστα, ο όμορφος πρωταγωνιστής αναφέρθηκε στην υπόθεση του Ευρωβουλευτή του ΣΥΡΙΖΑ και συναδέλφου του, Αλέξη Γεωργούλη. Ειδικότερα, ο Μέμος Μπεγνής σημείωσε χαρακτηριστικά πως «γνωρίζομαι με τον Αλέξη Γεωργούλη. Δεν έχουμε κάνει παρέα αλλά γνωριζόμαστε αρκετά χρόνια. […] The post Μέμος Μπεγνής: «Δεν θα δικάσουμε εμείς τον Αλέξη Γεωργούλη» appeared first on Tromaktiko.gr.

Διαβάστε το στο tromaktiko.gr

Μέμος Μπεγνής: "Γνωρίζομαι με τον Αλέξη Γεωργούλη, είναι λυπηρό"

"Δεν θα δικάσουμε εμείς τον Αλέξη"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»