Λάκης Λαζόπουλος για Αλέξη Γεωργούλη: «Είναι φίλος μου, γνωριζόμαστε οικογενειακά – Δεν μπορώ να είμαι αντικειμενικός»

10:28 - 27/04/2023

Ο Λάκης Λαζόπουλος «έσπασε» τη σιωπή του και μίλησε πρώτη φορά για τον Αλέξη Γεωργούλη, ύστερα To άρθρο Λάκης Λαζόπουλος για Αλέξη Γεωργούλη: «Είναι φίλος μου, γνωριζόμαστε οικογενειακά – Δεν μπορώ να είμαι αντικειμενικός» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λάκης Λαζόπουλος: «Ο Αλέξης Γεωργούλης είναι φίλος μου– Δεν μπορώ να είμαι αντικειμενικός»

Ο Λάκης Λαζόπουλος «έσπασε» τη σιωπή του μέσα από το podcast του και μίλησε πρώτη φορά για τον Αλέξη Γεωργούλη, ύστερα από τις καταγγελίες εις βάρος του για βιασμό που ήρθαν στο φως της δημοσιότητας. «Σε κάθε περίπτωση όταν καταγγέλλεται ένας βιασμός από μια γυναίκα, σε μια εποχή που «ανθούν» οι γυναικοκτονίες. Η γυναίκα παλεύει […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Λάκης Λαζόπουλος για Γεωργούλη: «Είναι φίλος μου, εγώ τον έβγαλα στο θέατρο, δεν μπορώ να είμαι αντικειμενικός, αυτή είναι η μοίρα των φίλων»

Για την υπόθεση με τον Αλέξη Γεωργούλη μίλησε ο Λάκης Λαζόπουλος, μέσα από το podcast του, κάνοντας μία πολύ συγκεκριμένη τοποθέτηση…Για την υπόθεση με τον Αλέξη Γεωργούλη μίλησε ο Λάκης Λαζόπουλος, μέσα από το podcast του, κάνοντας μία πολύ συγκεκριμένη τοποθέτηση…«Σε κάθε περίπτωση, όταν καταγγέλλεται ένας βιασμός από μια γυναίκα, σε μια εποχή που ανθούν οι γυναικοκτονίες -η γυναίκα παλεύει ακόμη να βρει τη θέση της σε ένα ανδροκρατούμενο σύστημα-, παίρνεις το μέρος της γυναίκας. […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»