Η Ευρυδίκη Παπαδοπούλου αποκαλύπτει: «Βρήκε άλλη, γλίτωσα από το ψέμα που με είχε φλομώσει»

21:22 - 27/04/2023

Σε μία ιδιαίτερα προσωπική εξομολόγηση προχώρησε η Ευρυδίκη Παπαδοπούλου. Η πρώην παίκτρια του Survivor, σε ένα Q&A που έστησε μέσα […] The post Η Ευρυδίκη Παπαδοπούλου αποκαλύπτει: «Βρήκε άλλη, γλίτωσα από το ψέμα που με είχε φλομώσει» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ευρυδίκη Παπαδοπούλου για τον χωρισμό της: «Βρήκε άλλη, γλίτωσα από το ψέμα που με είχε φλομώσει»

«Μόνη είμαι από τον Δεκέμβριο αλλά την είχε βρει καιρό πριν… και ένα χρόνο. Τους είδα με τα μάτια μου», αποκάλυψε η πρώην παίκτρια του Survivor

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ευρυδίκη Παπαδοπούλου: Αποκαλύπτει τον λόγο του χωρισμού - «Γλίτωσα από το ψέμα, με είχε φλομώσει»

Η Ευρυδίκη Παπαδοπούλου μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram αποκάλυψε τον λόγο που χώρισε. Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Ευρυδίκη Παπαδοπούλου: Αποκάλυψε τον λόγο του πρόσφατου χωρισμού της – «Βρήκε άλλη, γλίτωσα από το ψέμα που με είχε φλομώσει»

Η Ευρυδίκη Παπαδοπούλου λίγο πριν ταξιδέψει για δεύτερη φορά στον Άγιο Δομίνικο για μπει στο Survivor All Star, ήταν έτοιμη να ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας. Ωστόσο επήλθε ένας χωρισμός και έτσι αποφάσισε να ταξιδέψει και να μπει στο παιχνίδι για να το ξεπεράσει. «Όντως χώρισα. Πριν συμβεί αυτό δεν σκεφτόμουν να σηκωθώ και να φύγω, αλλά πλέον είμαι ελεύθερη και δεν με κρατάει τίποτα. Πάντα ένας χωρισμός είναι πολύ δύσκολος, αλλά όλα γίνονται για καλό. Η ζωή συνεχίζεται», είχε δηλώσει η Ευρυδίκη Παπαδοπούλου λίγες ημέρες πριν ταξιδέψει στον Άγιο Δομίνικο. Η Ευρυδίκη Παπαδοπούλου μέχρι στιγμής δεν είχε κάνει καμία αποκάλυψη για τον λόγο που οδήγησε τους δυο τους σε διαφορετικά μονοπάτια. Τ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ευρυδίκη Παπαδοπούλου για τον χωρισμό της: «Βρήκε άλλη, γλίτωσα από το ψέμα που με είχε φλομώσει – Τους είδα με τα μάτια μου»

Η Ευρυδίκη Παπαδοπούλου σε ένα Q&A που έστησε μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, ζήτησε από τους followers της να τη ρωτήσουν οτιδήποτε θέλουν, και αποκάλυψε μεταξύ άλλων τον λόγο του πρόσφατου χωρισμού της.Η Ευρυδίκη Παπαδοπούλου σε ένα Q&A που έστησε μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, ζήτησε από τους followers της να τη ρωτήσουν οτιδήποτε θέλουν, και αποκάλυψε μεταξύ άλλων τον λόγο του πρόσφατου χωρισμού της.Η Ευρυδίκη Παπαδοπούλου απάντησε σε μία σειρά ερωτήσεων για την πρώην σχέση της, τις συνθήκες κάτω από τις οποίες ήρθε […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ευρυδίκη Παπαδοπούλου: "Γλίτωσα από το ψέμα που με είχε φλομώσει"

"Γκρεμίστηκε ο κόσμος μου, δεν είχα υποψιαστεί τίποτα"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Η Ευρυδίκη Παπαδοπούλου αποκαλύπτει για τον χωρισμό της: «Βρήκε άλλη. Γλίτωσα από το ψέμα που με είχε φλομώσει»

Η Ευρυδίκη Παπαδοπούλου είχε αποκαλύψει πως χώρισε πριν μπει στο Survivor, ωστόσο σήμερα Πέμπτη 27 Απριλίου απάντησε σε ό,τι σχετίζεται με την πρώην σχέση της. Συγκεκριμένα έκανε ένα Q&A στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram και δεν δίστασε να μιλήσει για όλα. Όταν μάλιστα ένας από τους followers της τη ρώτησε «Γιατί χώρισε;» εκείνη απάντησε: […] The post Η Ευρυδίκη Παπαδοπούλου αποκαλύπτει για τον χωρισμό της: «Βρήκε άλλη. Γλίτωσα από το ψέμα που με είχε φλομώσει» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»