Γιάννης Τσιμιτσέλης: Απαντά για το ενδεχόμενο ενός δεύτερου παιδιού και το επόμενο βήμα στη σχέση του με την Κατερίνα Γερονικολού

10:20 - 28/04/2023

Μία εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη έδωσε ο Γιάννης Τσιμιτσέλης στην εκπομπή Dot. και στη Γωγώ To άρθρο Γιάννης Τσιμιτσέλης: Απαντά για το ενδεχόμενο ενός δεύτερου παιδιού και το επόμενο βήμα στη σχέση του με την Κατερίνα Γερονικολού δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιάννης Τσιμιτσέλης: Για το ενδεχόμενο ενός δεύτερου παιδιού και το επόμενο βήμα στη σχέση του

«Δεν μου αρέσει και ποτέ δεν μου άρεσε να προγραμματίζω πράγματα» δήλωσε ο ηθοποιός

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Γιάννης Τσιμιτσέλης: Για το ενδεχόμενο ενός δεύτερου παιδιού και το επόμενο βήμα στη σχέση του

«Δεν μου αρέσει και ποτέ δεν μου άρεσε να προγραμματίζω πράγματα» δήλωσε ο ηθοποιός

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Γιάννης Τσιμιτσέλης: To επόμενο βήμα στη σχέση του με την Γερονικολού

Ο Γιάννης Τσιμιτσέλης απάντησε στο ενδεχόμενο να γίνει πατέρας και δεύτερου παιδιού.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Γιάννης Τσιμιτσέλης για τη σχέση του με την Κατερίνα Γερονικολού: «Μένουμε μαζί»

Καλεσμένος στην εκπομπή Dot. ήταν ο Γιάννης Τσιμιτσέλης, ο οποίος απάντησε για το ενδεχόμενο απόκτησης ενός δεύτερου παιδιού και το επόμενο βήμα στη σχέση του με την Κατερίνα Γερονικολού. «Δεν μου αρέσει και ποτέ δεν μου άρεσε να προγραμματίζω πράγματα. Οπότε, αν έρθει καλώς, δεν θα πω όχι. Δεν είναι όμως ότι θα το προκαλέσω […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Πάνος Μουζουράκης: Αγκαλιά με τη σύζυγό του, Μαριλού Κόζαρη στην παρουσίαση του νέου άλμπουμ του – Φωτογραφίες TLIFE

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Τετάρτη 24 Απριλίου 2024

Γρηγόρης Αρναούτογλου σε Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Έχεις πληγωθεί πάρα πολύ»