Σύλβια Δεληκούρα: «Έμεινα έγκυος στους έξι μήνες – Το παιδί ήταν λες και ήρθε να καταστρέψει την σχέση»

19:50 - 29/04/2023

Για την γνωριμία με τον σύντροφό της και τον ερχομό του γιου της, μίλησε η Σύλβια To άρθρο Σύλβια Δεληκούρα: «Έμεινα έγκυος στους έξι μήνες – Το παιδί ήταν λες και ήρθε να καταστρέψει την σχέση» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σύλβια Δεληκούρα: «Το παιδί στους πρώτους μήνες ήταν λες και ήρθε για να καταστρέψει όλη τη σχέση μας»

Για την γνωριμία με τον σύντροφό της και τον ερχομό του γιου της, μίλησε η Σύλβια Δεληκούρα. Η γνωστή ηθοποιός βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή «Μαμά-δες» με την Τζένη Θεωνά μιλώντας για το πώς βίωσε την εγκυμοσύνη, έξι μήνες μετά την πρώτη γνωριμία με τον αγαπημένο της. «Ήταν φίλος μιας φίλης μου. Γνωριστήκαμε σε ένα μπαρ […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Σύλβια Δεληκούρα: «Tους πρώτους μήνες ήταν λες και το παιδί ήρθε για να καταστρέψει τη σχέση μας»

Η Σύλβια Δεληκούρα συνάντησε την συνάδελφο της, Τζένη Θεωνά και παραχώρησε μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη στην εκπομπή Μαμα-δες της […] The post Σύλβια Δεληκούρα: «Tους πρώτους μήνες ήταν λες και το παιδί ήρθε για να καταστρέψει τη σχέση μας» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Σύλβια Δεληκούρα: «Tους πρώτους μήνες το παιδί ήθελε να καταστρέψει τη σχέση μας»

«Όταν πηγαίνει με τον πατέρα του για ψάρεμα παίρνω συνέχεια τηλέφωνο να δω αν είναι καλά»

Διαβάστε το στο pagenews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»