Σοφία Παυλίδου: «Έχω κόψει 14 χρόνια το κρέας και 6 το ψάρι»

10:42 - 30/04/2023

Καλεσμένη στο πλατό της εκπομπής «Όλα για τη ζωή μας» ήταν σήμερα η Σοφία Παυλίδου. Η ηθοποιός αναφέρθηκε, μεταξύ άλλων, […] The post Σοφία Παυλίδου: «Έχω κόψει 14 χρόνια το κρέας και 6 το ψάρι» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σοφία Παυλίδου: Έχω αφαιρέσει από την διατροφή μου το κρέας για 14 χρόνια και το ψάρι για 6

“Βλέπω διαφορά από τότε που το κάνω. Στο δέρμα μου, στα δόντια μου, στη διάθεση μου και στην ευεξία μου” δήλωσε η Σοφία Παυλίδου. Η Σοφία Παυλίδου ήταν καλεσμένη στην εκπομπή “Όλα για την ζωή μας” με τον Μιχάλη Κεφαλογιάννη και μίλησε για την διατροφή της. «Είμαι πολύ λιχούδα και ειδικά αυτό το “μη το ... Περισσότερα To άρθρο Σοφία Παυλίδου: Έχω αφαιρέσει από την διατροφή μου το κρέας για 14 χρόνια και το ψάρι για 6 δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Σοφία Παυλίδου: «Έχω κόψει το κρέας 14 χρόνια και 6 το ψάρι»

Η Σοφία Παυλίδου ήταν καλεσμένη στην εκπομπή Όλα για τη ζωή μας και μίλησε για τη διατροφή της από την…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Σοφία Παυλίδου: «Έχω κόψει 14 χρόνια το κρέας και 6 το ψάρι»

Στη διατροφή της αναφέρθηκε η Σοφία Παυλίδου, η οποία ήταν καλεσμένη στο πλατό της εκπομπής «Όλα για τη ζωή μας» .Στη διατροφή της αναφέρθηκε η Σοφία Παυλίδου, η οποία ήταν καλεσμένη στο πλατό της εκπομπής «Όλα για τη ζωή μας» .«Είμαι πολύ λιχούδα και ειδικά αυτό το “μη το φας αυτό”, δεν το μπορώ καθόλου. Χρειάζεται να έχουμε μία ισορροπημένη διατροφή συνέχεια στην ζωή μας. Πρέπει να είσαι συνειδητοποιημένος σε αυτό που τρως. Το φαγητό […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Σοφία Παυλίδου: «Έχω κόψει το κρέας 14 χρόνια και 6 το ψάρι»

Η Σοφία Παυλίδου ήταν καλεσμένη στην εκπομπή Όλα για τη ζωή μας και μίλησε για τη διατροφή της από την οποία έχει αφαιρέσει κρέας και ψάρι. Η ίδια εξηγεί γιατί... Περισσότερα...

Διαβάστε το στο queen.gr

Σοφία Παυλίδου: "Έχω κόψει 14 χρόνια το κρέας και 6 το ψάρι"

"Βλέπω διαφορά από τότε που το κάνω"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»