Θάνος Πλεύρης: Δέχτηκε επίθεση στα Πετράλωνα την ώρα που έτρωγε με την οικογένειά του

16:56 - 30/04/2023

Επίθεση κατήγγειλε πως δέχτηκε ο υπουργός Υγείας Θάνος Πλεύρης το μεσημέρι της Κυριακής. Ο Θάνος Πλεύρης βρισκόταν σε εστιατόριο στα Πετράλωνα μαζί με την οικογένειά του και έτρωγε, όταν του επιτέθηκαν με γιαούρτια πετυχαίνοντας όπως αναφέρει τον ίδιο και τα παιδιά του. «Μόλις τώρα, τρώγοντας μεσημέρι σε μεζεδοπωλείο στα Πετράλωνα με τη γυναίκα μου και […] The post Θάνος Πλεύρης: Δέχτηκε επίθεση στα Πετράλωνα την ώρα που έτρωγε με την οικογένειά του appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θάνος Πλεύρης: Τέσσερις προσαγωγές για την επίθεση στον υπουργό και την οικογένειά του

Οι προσαχθέντες αφέθηκαν ελεύθεροι, λίγο αργότερα

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Θάνος Πλεύρης: Επίθεση στα Πετράλωνα – «Πέταξαν γιαούρτια στα παιδιά μου»

Συγκεκριμένα, όπως ο ίδιος ο Θάνος Πλεύρης έκανε γνωστό μέσω Twitter, η επίθεση με τα γιαούρτια έγινε το μεσημέρι της […] The post Θάνος Πλεύρης: Επίθεση στα Πετράλωνα – «Πέταξαν γιαούρτια στα παιδιά μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Πλεύρης για επίθεση εναντίον του: Γιατί ζητά συγγνώμη από την οικογενειά του

Συγγνώμη από τη σύζυγο και τα δύο παιδιά του ζητά ο υπουργός Υγείας Θάνος Πλεύρης αναφερόμενος στην επίθεση με γιαούρτια που δέχθηκε χθες στα Πετράλωνα, όπου είχε πάει για φαγητό…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο Cnn.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»