Χάρης Χριστόπουλος – Ανίτα Μπραντ: Ο γιος τους έγινε ενός μήνα! Αδημοσίευτες φωτογραφίες από το μαιευτήριο

21:26 - 30/04/2023

Το δεύτερο παιδί τους απέκτησαν πριν από ένα μήνα, ο Χάρης Χριστόπουλος και η Ανίτα Μπραντ! To άρθρο Χάρης Χριστόπουλος – Ανίτα Μπραντ: Ο γιος τους έγινε ενός μήνα! Αδημοσίευτες φωτογραφίες από το μαιευτήριο δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χάρης Χριστόπουλος-Ανίτα Μπραντ: Ο γιος τους έγινε ενός μήνα - Οι αδημοσίευτες φωτογραφίες του 

«Σήμερα κλείνουμε ήδη ένα μήνα που το δεύτερο μας αγγελούδι βρίσκεται στην αγκαλιά μας» έγραψε η Ανίτα Μπραντ στη λεζάντα των στιγμιότυπων που ανάρτησε στο Instagram

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ανίτα Μπραντ – Χάρης Χριστόπουλος: Αδημοσίευτες φωτογραφίες από το μαιευτήριο

Τον πρώτο μήνα της ζωής του έκλεισε ο δεύτερος γιος της Ανίτα Μπραντ και του Χάρη Χριστόπουλου και η μαμά του το γιόρτασε κάνοντας για πρώτη φορά μια ανάρτηση με ένα gallery φωτογραφιών από το μαιευτήριο. «Όσο απίστευτο και να ακούγεται σήμερα κλείνουμε ήδη ένα μήνα που το δεύτερο μας αγγελούδι βρίσκεται στην αγκαλιά μας. […] The post Ανίτα Μπραντ – Χάρης Χριστόπουλος: Αδημοσίευτες φωτογραφίες από το μαιευτήριο appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»