Ηρώ Μουκίου: «Υπήρξε μία καλή και έντονη σχέση με τον Σωτήρη Μουστάκα»

15:34 - 01/05/2023

Στην παρέα του Φώτη Σεργουλόπουλου και της Τζένης Μελιτά βρέθηκε το μεσημέρι της Δευτέρας η Ηρώ Μουκίου. Η γνωστή ηθοποιός […] The post Ηρώ Μουκίου: «Υπήρξε μία καλή και έντονη σχέση με τον Σωτήρη Μουστάκα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ηρώ Μουκίου: Υπήρξε μια πολύ καλή, έντονη σχέση με τον Σωτήρη Μουστάκα

«Υπήρχε μια αλληλοεκτίμηση και καλά εγώ, να τον θαυμάζω και να τον εκτιμώ, το θέμα είναι ότι ήταν αμφίδρομο σε εμένα αυτό, σε μια πολύ νέα ηθοποιό» συμπλήρωσε

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ηρώ Μουκίου: Ο γενναιόδωρος Σωτήρης Μουστάκας – Η έντονη σχέση με τον αξέχαστο ηθοποιό

Καλεσμένη στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον την μεσημβρίαν» της ΕΡΤ βρέθηκε η Ηρώ Μουκίου. Αναφέρθηκε, μεταξύ άλλων, στον Σωτήρη Μουστάκα που τη βοήθησε πολύ στο θέατρο. Η Ηρώ Μουκίου ξεκίνησε την καριέρα της δίπλα σε θρυλικούς ηθοποιούς, όπως ο Σωτήρης Μουστάκας. «Ο Σωτήρης με είχε επιλέξει να κάνω την κόρη του στο θέατρο Περοκέ. Από ... Περισσότερα To άρθρο Ηρώ Μουκίου: Ο γενναιόδωρος Σωτήρης Μουστάκας – Η έντονη σχέση με τον αξέχαστο ηθοποιό δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ηρώ Μουκίου: Υπήρξε μια πολύ καλή, έντονη σχέση με τον Σωτήρη Μουστάκα, με είχε επιλέξει να κάνω την κόρη του

Η Ηρώ Μουκίου βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν» κι αρχικά, αναφέρθηκε στη συνεργασία της με τον αείμνηστο συνάδελφό της. Η Ηρώ Μουκίου βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν» κι αρχικά, αναφέρθηκε στη συνεργασία της με τον αείμνηστο συνάδελφό της. «Εγώ δεν έπαιζα στις επιθεωρήσεις, αλλά στις πρόζες που έκανε ο Μουστάκας. Στις κωμωδίες με είχε επιλέξει πρώτη φορά να κάνω την κόρη του στο “Πρόσεχε τη ντουλάπα” μαζί με τον Βουτσά. […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ηρώ Μουκίου: "Υπήρξε μία καλή και έντονη σχέση με τον Σωτήρη Μουστάκα"

"Έβγαινε στη σκηνή, σταματούσε και η σιωπή του έφερνε χειροκρότημα"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»