Τρύφωνας Σαμαράς: «Με ερωτεύτηκε η κόρη του αλλά είχα σχέση με τον ναυαγοσώστη»

20:10 - 01/05/2023

Ο Τρύφωνας Σαμαράς βρέθηκε καλεσμένος στο Στούντιο 4 μιλώντας για την πορεία του αλλά και τις To άρθρο Τρύφωνας Σαμαράς: «Με ερωτεύτηκε η κόρη του αλλά είχα σχέση με τον ναυαγοσώστη» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τρύφωνας Σαμαράς: Με ερωτεύτηκε η κόρη του σκηνοθέτη ενώ είχα στενή σχέση με τον ναυαγοσώστη

«Οπότε το έμαθε η κόρη του και έτσι χάλασε όλη η δουλειά» δήλωσε ο Τρύφωνας Σαμαράς. Ο Τρύφωνας Σαμαράς ήταν καλεσμένος στο Στούντιο 4 με την Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο και μίλησε για την περίοδο που συμμετείχε σε ταινίες και τον λόγο που τσακώθηκε με έναν από τους σκηνοθέτες. «Είχα παίξει σε πολλές. ... Περισσότερα To άρθρο Τρύφωνας Σαμαράς: Με ερωτεύτηκε η κόρη του σκηνοθέτη ενώ είχα στενή σχέση με τον ναυαγοσώστη δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Τρύφωνας Σαμαράς: «Με ερωτεύτηκε η κόρη του, ενώ εγώ είχα στενή σχέση με τον ναυαγοσώστη»

Οι πικάντικες αποκαλύψεις για την εποχή που έπαιξε σε βιντεοταινίες. Γιατί δεν συνέχισε ο Τρύφωνας Σαμαράς.

Διαβάστε το στο in.gr

Τρύφωνας Σαμαράς: «Με ερωτεύτηκε η κόρη του σκηνοθέτη ενώ εγώ είχα στενή σχέση με τον ναυαγοσώστη»

Για την συμμετοχή του σε βιντεοκασέτες και για τον καβγά του με έναν από τους σκηνοθέτες μίλησε ο Τρύφωνας Σαμαράς στο Στούντιο 4 με την Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο. «Είχα παίξε σε πολλές. Είχα έναν φίλο ο οποίος ήταν κολλητός με έναν σκηνοθέτη που έκανε τότε τις βιντεοταινίες και με έβαζε αυτός να παίξω στις ταινίες, είχε βρει την άκρη» είπε αρχικά ο Τρύφωνας Σαμαράς. «Μετά δεν συνέχισα. Σε μια ταινία τσακώθηκα με τον σκηνοθέτη. Με είχε ερωτευτεί η κόρη του, ενώ εγώ είχα πάει εκεί και είχα μια στενή σχέση με ναυαγοσώστη. Οπότε το έμαθε η κόρη του και έτσι χάλασε όλη η δουλειά. Ας πιώ λίγο νερό. Απογοητεύτηκε η κόρη του» αποκάλυψε ο Τρύφωνας Σαμαράς.

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Τρύφωνας Σαμαράς: «Με ερωτεύτηκε η κόρη του αλλά είχα σχέση με τον ναυαγοσώστη, tο έμαθε η κόρη του και έτσι χάλασε όλη η δουλειά»

Στο Στούντιο 4 βρέθηκε καλεσμένος ο Τρύφωνας Σαμαράς μιλώντας για την πορεία του αλλά και τις συνεργασίες του ως hair stylist.Στο Στούντιο 4 βρέθηκε καλεσμένος ο Τρύφωνας Σαμαράς μιλώντας για την πορεία του αλλά και τις συνεργασίες του ως hair stylist.Κάνοντας μια αναδρομή στα νεανικά του χρόνια, ο Τρύφωνας Σαμαράς αναφέρθηκε στις συμμετοχές τους σε βιντεοταινίες, αλλά και τη γνωριμία η οποία του άνοιξε μια σημαντική πόρτα, εκείνη την εποχή. «Είχα έναν φίλο ο οποίος […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Τρύφωνας Σαμαράς: «Με ερωτεύτηκε η κόρη του σκηνοθέτη ενώ εγώ είχα στενή σχέση με τον ναυαγοσώστη»

Για την συμμετοχή του σε βιντεοκασέτες και για τον καβγά του με έναν από τους σκηνοθέτες μίλησε ο Τρύφωνας Σαμαράς […] The post Τρύφωνας Σαμαράς: «Με ερωτεύτηκε η κόρη του σκηνοθέτη ενώ εγώ είχα στενή σχέση με τον ναυαγοσώστη» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Τρύφωνας Σαμαράς: «Με ερωτεύτηκε η κόρη του σκηνοθέτη ενώ εγώ είχα στενή σχέση με τον ναυαγοσώστη»

«Οπότε το έμαθε η κόρη του και έτσι χάλασε όλη η δουλειά»

Διαβάστε το στο news.gr

Τρύφωνας Σαμαράς: «Με ερωτεύτηκε η κόρη του σκηνοθέτη ενώ εγώ είχα στενή σχέση με τον ναυαγοσώστη»

“Οπότε το έμαθε η κόρη του και έτσι χάλασε όλη η δουλειά” ανέφερε ο Τρύφωνας Σαμαράς. Για την συμμετοχή του σε βιντεοκασέτες και για τον καβγά του με έναν από τους σκηνοθέτες μίλησε ο Τρύφωνας Σαμαράς στο Στούντιο 4 με την Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο. «Είχα παίξε σε πολλές. Είχα έναν φίλο ο […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Τρ. Σαμαράς: «με ερωτεύτηκε η κόρη σκηνοθέτη αλλά είχα σχέση με το ναυαγοσώστη»

Ο Τρύφωνας Σαμαράς βρέθηκε καλεσμένος στο Στούντιο 4 μιλώντας για την πορεία του αλλά και τις συνεργασίες του ως hair stylist. Κάνοντας μια αναδρομή στα νεανικά του χρόνια, ο Τρύφωνας Σαμαράς αναφέρθηκε στις συμμετοχές τους σε βιντεοταινίες, αλλά και τη γνωριμία η οποία του άνοιξε μια σημαντική πόρτα, εκείνη την εποχή. «Είχα έναν φίλο ο οποίος ήταν κολλητός με έναν σκηνοθέτη που έκανε τότε τις βιντεοταινίες και με έβαζε αυτός να παίξω στις ταινίες, είχε βρει την άκρη», αποκάλυψε ο Τρύφωνας Σαμαράς. Για το ξαφνικό τέλος της συνεργασίας τους απάντησε: «Σε μια ταινία όμως τσακώθηκα με τον σκηνοθέτη. Με είχε ερωτευτεί η κόρη του, ενώ εγώ είχα πάει εκεί και είχα μια στενή σχέση με ναυαγοσώστ

Διαβάστε το στο agrinionews.gr

Τρύφωνας Σαμαράς: «Τσακώθηκα με σκηνοθέτη, με ερωτεύτηκε η κόρη του αλλά είχα σχέση με το ναυαγοσώστη»

Τρύφωνας Σαμαράς: «Πριν χτενίσω την Αλίκη Βουγιουκλάκη έτρεμα»

Διαβάστε το στο pagenews.gr

Τρύφωνας Σαμαράς: «Με ερωτεύτηκε η κόρη του, ενώ εγώ είχα στενή σχέση με τον ναυαγοσώστη»

Οι πικάντικες αποκαλύψεις για την εποχή που έπαιξε σε βιντεοταινίες. Γιατί δεν συνέχισε ο Τρύφωνας Σαμαράς.

Διαβάστε το στο to10.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»