Ο Τσιτσιπας… ξαναχτυπά: Με ποιο ηθοποιό του Χόλιγουντ μοιάζει κατά δήλωσή του

21:12 - 01/05/2023

Ομοιότητες με διάσημο ηθοποιός του Χόλιγουντ βλέπει ο Έλληνας τενίστας, Στέφανος Τσιτσιπάς.Εντύπωση προκαλεί για μία ακόμα φορά με τα όσα είπε στη διάρκεια συνέντευξης στη Μαδρίτη ο Στέφανος Τσιτσιπάς. Ειδικότερα, όταν ρωτήθηκε αν έχει κάποιον διάσημο στο μυαλό του με τον οποίο μοιάζει ο τενίστας απάντησε χωρίς δισταγμό τον Ορλάντο Μπλουμ, γνωστό ηθοποιό του Χόλιγουντ. «Νομίζω ότι μοιάζω με τον Ορλάντο Μπλουμ. Μου αρέσει το όνομα Ορλαντο. Δεν θα με πείραζε να άλλαζα το όνομά μου σε Ορλάντο. Το άλλο μου όνομα θα μπορούσε να είναι Ορλάντο Άτλας. Αν μπορούσα να αλλάξω την ταυτότητά μου και ο Στέφανος Τσιτσιπάς αποσυρόταν και ξεκινούσα με διαφορετικό όνομα και ταυτότητα στο Tour θα το έκανα Ορλάντο

Διαβάστε Περισσότερα στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ieidiseis.gr

Στην κόψη του ξυραφιού η Μέση Ανατολή: Το Ισραήλ υπόσχεται απάντηση στο Ιράν - Οι δύο γραμμές στο Πολεμικό Συμβούλιο

Μπάιντεν: «Προσηλωμένες στην ασφάλεια του Ισραήλ οι ΗΠΑ» - IDF: Θα δοθεί απάντηση στο Ιράν

Καιρός: Θερμοκρασία - ρεκόρ στα Τρίκαλα, «σκαρφάλωσε» πάνω από τους 32 βαθμούς

Κακοκαιρία «Π»: Ανεμοστρόβιλος σάρωσε Χαλκιδική και Ξάνθη, αποκλεισμένα χωριά στα Τρίκαλα - Πώς κινείται

ΚΤΕΛ Αττικής: Οδηγός επιτέθηκε με κατσαβίδι σε επιβάτη

Κάρυστος: Μαίνεται το πύρινο μέτωπο - Ανεξέλεγκτες φλόγες γύρω από τα χωριά