«Η Μιμή Ντενίση μου έλεγε ότι την ματιάζει η Ρούλα Κορομηλά κι η Ρούλα το ίδιο για την Μιμή»

21:42 - 01/05/2023

Ο Τρύφωνας Σαμαράς ήταν καλεσμένος στο Στούντιο 4 και μίλησε μεταξύ άλλων για πράγματα που έχει ακούσει στην δουλειά του […] The post «Η Μιμή Ντενίση μου έλεγε ότι την ματιάζει η Ρούλα Κορομηλά κι η Ρούλα το ίδιο για την Μιμή» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τρύφωνας Σαμαράς: «Η Μιμή Ντενίση μου έλεγε ότι την ματιάζει η Ρούλα Κορομηλά

Καλεσμένος στο «Στούντιο 4»...

Διαβάστε το στο Zougla

Τρύφωνας Σαμαράς: «Η Μιμή Ντενίση μου έλεγε ότι την ματιάζει η Ρούλα Κορομηλά

Καλεσμένος στο «Στούντιο 4» ήταν ο Τρύφωνας Σαμαράς, ο οποίος αναφέρθηκε μεταξύ άλλων σε πράγματα που έχει ακούσει στην δουλειά του ως κομμωτής των celebrities. Μάλιστα περιέγραψε και ένα ξεκαρδιστικό περιστατικό που αφορούσε την Μιμή Ντενίση και την Ρούλα Κορομηλά. «Είμαι χαρούμενος. Όλοι έχουμε και τα κάτω μας. Αν θέλω να πω κάτι άσχημο, λέω […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

«Η Μιμή Ντενίση μου έλεγε ότι την ματιάζει η Ρούλα Κορομηλά»

«Είμαι χαρούμενος. Όλοι έχουμε και τα κάτω μας. Αν θέλω να πω κάτι άσχημο, λέω γιατί να το πω; Καλύτερα πες κάτι καλό, αλλιώς μην λες τίποτα. Λόγω δουλειάς υπάρχει το κουτσομπολιό, αλλά δεν ανακατεύω τις πελάτισσες να σου πω την αλήθεια γιατί έχω ακούσει πάρα πολλά»

Διαβάστε το στο pagenews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»