Κάτια Ταραμπάνκο: «Έμεινα για καιρό εκτός μόντελινγκ μέχρι να φύγουν τα σημάδια από το σώμα μου»

10:06 - 02/05/2023

Στην κάμερα της εκπομπής «Mega Καλημέρα» και τη Βασιλική Μπασιούρη μίλησε η Κάτια Ταραμπάνκο, η οποία απάντησε για τον Γιώργο […] The post Κάτια Ταραμπάνκο: «Έμεινα για καιρό εκτός μόντελινγκ μέχρι να φύγουν τα σημάδια από το σώμα μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κάτια Ταραμπάνκο: «Έμεινα πολύ καιρό χωρίς δουλειά στο μόντελινγκ λόγω της ψωρίασης»

Η Κάτια Ταραμπάνκο αποκάλυψε τον λόγο που έμεινε εκτός μόντελινγκ για μεγάλο διάστημαΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Κάτια Ταραμπάνκο: «Έμεινα για καιρό εκτός μόντελινγκ μέχρι να φύγουν τα σημάδια από το σώμα μου»

Για τον Γιώργο Καράβα, το Shopping Star, τη Βίκυ Καγιά, αλλά και την ψωρίαση που την έχει ταλαιπωρήσει, μίλησε η Κάτια Ταραμπάνκο στην κάμερα της εκπομπής «Mega Καλημέρα».Για τον Γιώργο Καράβα, το Shopping Star, τη Βίκυ Καγιά, αλλά και την ψωρίαση που την έχει ταλαιπωρήσει, μίλησε η Κάτια Ταραμπάνκο στην κάμερα της εκπομπής «Mega Καλημέρα».«Ο Γιώργος Καράβας ταιριάζει στην ελληνική τηλεόραση, έχει κοινό. Πρέπει να έρθει νέο αίμα στην τηλεόραση, γιατί κουράζεται ο κόσμος. Δεν μπορώ να φανταστώ το Shopping Star χωρίς […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Κάτια Ταραμπάνκο: «Έμεινα πολύ καιρό χωρίς δουλειά στο μόντελινγκ λόγω της ψωρίασης – Είναι ταμπού»

Η Κάτια Ταραμπάνκο μιλάει για το «Shopping Star» και την ψωρίαση που την είχε κάνει να απομακρυνθεί για αρκετό καιρό από το μόντελινγκ.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Κάτια Ταραμπάνκο: "Έμεινα για καιρό εκτός μόντελινγκ μέχρι να φύγουν τα σημάδια από το σώμα μου"

"Με έχει ταλαιπωρήσει η ψωρίαση στο παρελθόν, είναι ταμπού"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»