Παναγιώτα Βλαντή: «Έχω κάνει κατάψυξη ωαρίων»

12:44 - 02/05/2023

Συνέντευξη στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» και τον Αλέξη Μίχα έδωσε η Παναγιώτα Βλαντή. Η ηθοποιός μίλησε για τη συμμετοχή της […] The post Παναγιώτα Βλαντή: «Έχω κάνει κατάψυξη ωαρίων» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Παναγιώτα Βλαντή: «Έχω κάνει κατάψυξη ωαρίων, έχω σκεφτεί και την υιοθεσία»

Η ηθοποιός μιλά πρώτη φορά για την επιθυμία της να αποκτήσει ένα παιδί

Διαβάστε το στο in.gr

Παναγιώτα Βλαντή: Έχω κάνει κατάψυξη ωαρίων – Με τον άντρα μου σκεφτόμαστε και την υιοθεσία

Η Παναγιώτα Βλαντή έδωσε σήμερα μια εκ βαθέων συνέντευξη για την προσωπική της ζωή, όπου, μεταξύ άλλων, η ηθοποιός μίλησε για τον ρόλο της ως Σιλβύ στα «Μαύρα Μεσάνυχτα», για τα καλλιστεία που πήρε μέρος αλλά και τη σχέση της με την αδερφή της. Η ίδια αναφέρθηκε και για το εάν την αγχώνει ο χρόνος που περνά, λέγοντας πως αγχώνεται μήπως δεν προλάβει να κάνει όσα πράγματα θέλει. Η Παναγιώτα Βλαντή αναφέρθηκε στον γάμο της αλλά και στην κατάψυξη ωαρίων, στην κάμερα της εκπομπής «Πάμε Δανάη» με τη Δανάη Μπάρκα. «Ήταν να παντρευτούμε το 2020, αλλά παντρευτήκαμε το 2021, λόγω κορονοϊού. Ήθελα να το μοιραστώ, αλλά μετά τον γάμο. Ήθελα να τον κάνω πολύ κλειστό, εγώ, εκείνος και λίγοι άνθρωποι. Μ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Παναγιώτα Βλαντή: «Έχω κάνει κατάψυξη ωαρίων, έχω σκεφτεί και την υιοθεσία»

Η Παναγιώτα Βλαντή μιλώντας στην εκπομπή «Πάμε Δανάη», αναφέρθηκε στην παιδική της ηλικία, τον γάμο της, τις σκέψεις για την υιοθεσία ενός παιδιού, αλλά και την κατάψυξη ωαρίων. «Ήμουν πολύ ντροπαλή στο σχολείο. Η αδελφή μου ήταν πολύ πιο κοινωνική. Σταρ! Δεν είχαμε ανταγωνισμό με την αδελφή μου. Ήταν επανάσταση το ότι πήρα μέρος στα […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Παναγιώτα Βλαντή για πρώτη φορά: «Έχω κάνει κι εγώ κατάψυξη ωαρίων, έχω σκεφτεί και την υιοθεσία»

Η Παναγιώτα Βλαντή παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» και τον δημοσιογράφο, Αλέξη Μίχα. Η γνωστή To άρθρο Παναγιώτα Βλαντή για πρώτη φορά: «Έχω κάνει κι εγώ κατάψυξη ωαρίων, έχω σκεφτεί και την υιοθεσία» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Παναγιώτα Βλαντή: Έχω κάνει κατάψυξη ωαρίων – Με τον άντρα μου σκεφτόμαστε και την υιοθεσία

Η Παναγιώτα Βλαντή έδωσε σήμερα μια εκ βαθέων συνέντευξη για την προσωπική της ζωή, όπου, μεταξύ άλλων, η ηθοποιός μίλησε για τον ρόλο της ως Σιλβύ στα «Μαύρα Μεσάνυχτα», για τα καλλιστεία που πήρε μέρος αλλά και τη σχέση της με την αδερφή της. Η ίδια αναφέρθηκε και για το εάν την αγχώνει ο χρόνος […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Παναγιώτα Βλαντή: "Έχω κάνει κι εγώ κατάψυξη ωαρίων, έχω σκεφτεί και την υιοθεσία"

"Οι νέες κοπέλες δεν πρέπει να έχουν άγχος με το παιδί, θα έρθει την κατάλληλη στιγμή"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Παναγιώτα Βλαντή: Ο μυστικός γάμος και η κατάψυξη ωαρίων

Η Παναγιώτα Βλαντή μίλησε για τα παιδικά της χρόνια, την αδελφή της, τη συμμετοχή της στα καλλιστεία, τις αναμνήσεις από τα «Μαύρα Μεσάνυχτα», τον μυστικό γάμο και τις σκέψεις για την υιοθεσία ενός παιδιού και την κατάψυξη ωαρίων. Παναγιώτα Βλάντη: Η σχέση με την αδελφή της, Κωσταντίνα «Ήμουν πολύ ντροπαλή στο σχολείο. Η αδελφή μου […] The post Παναγιώτα Βλαντή: Ο μυστικός γάμος και η κατάψυξη ωαρίων appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»