Άννα Φόνσου: Αποκαλύπτει πρώτη φορά που βρίσκεται σήμερα ο Γιώργος Μαρίνος

13:08 - 02/05/2023

Η Άννα Φόνσου φιλοξενήθηκε στο Πρωινό και μεταξύ άλλων, αναφέρθηκε στον Γιώργο Μαρίνο, ο οποίος έχει To άρθρο Άννα Φόνσου: Αποκαλύπτει πρώτη φορά που βρίσκεται σήμερα ο Γιώργος Μαρίνος δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άννα Φόνσου: Αποκάλυψε πού βρίσκεται ο Γιώργος Μαρίνος σήμερα

Η Άννα Φόνσου αναφέρθηκε, μιλώντας στον ΑΝΤ1, και στην οικονομική βοήθεια που προσέφερε στον Γιώργο Μαρίνο κατά το παρελθόν και…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Άννα Φόνσου: Αποκάλυψε πού βρίσκεται σήμερα ο Γιώργος Μαρίνος

Η Άννα Φόνσου ήταν καλεσμένη στο “Πρωινό” την Τρίτη. Η γνωστή ηθοποιός αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στον Γιώργο Μαρίνο, ο οποίος εδώ και πολλά χρόνια έχει απομακρυνθεί από τα φώτα της δημοσιότητας. “Μία φορά με κάλεσε μία γιατρός από τη Νέα Μάκρη και μου λέει «είναι εδώ ο κ. Γιώργος Μαρίνος σε άθλια κατάσταση, είναι χάλια. […] The post Άννα Φόνσου: Αποκάλυψε πού βρίσκεται σήμερα ο Γιώργος Μαρίνος appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr

Άννα Φόνσου: Αποκαλύπτει πρώτη φορά που βρίσκεται ο Γιώργος Μαρίνος

Άννα Φόνσου: Η γνωστή ηθοποιός φιλοξενήθηκε στο Πρωινό και μεταξύ άλλων, αναφέρθηκε στον Γιώργο Μαρίνο, ο οποίος έχει «εξαφανιστεί» Η ηθοποιός που έχει φτιάξει το Σπίτι του Ηθοποιού, αποκάλυψε που και με ποιους ανθρώπους βρίσκεται σήμερα ο Γιώργος Μαρίνος. Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου ΕΔΩ The post Άννα Φόνσου: Αποκαλύπτει πρώτη φορά που βρίσκεται ο Γιώργος Μαρίνος appeared first on Tromaktiko.gr.

Διαβάστε το στο tromaktiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»