Δημήτρης Σταρόβας: Αν μου πέσει το τζόκερ θα σωθεί πολύς κόσμος

18:34 - 02/05/2023

Ο Δημήτρης Σταρόβας μίλησε για τη ζωή του και τις εμπειρίες του, καλές ή κακές που δεν του στέρησαν σε καμία περίπτωση την αισιοδοξία.Ο Δημήτρης Σταρόβας ήταν ο σημερινός καλεσμένος στο Στούντιο 4 της ΕΡΤ και εξομολογήθηκε στιγμές από τη ζωή του και συμπεριφορές που έχει χρειαστεί να αντιμετωπίσει στο παρελθόν. Αρχικά ο Δημήτρης Σταρόβας αναφέρθηκε στις δηλώσεις που είχε κάνει για το ελληνικό #metoo, μέρος των οποίων είχε απομονωθεί και σχολιαστεί έντονα: «Σοκαρίστηκα λίγο με το #metoo, με αυτό που είχα πει, που δεν είπα και τίποτα. Δεν θα άλλαζα κάτι από την πλευρά μου. Το πιο εύκολο πράγμα είναι να απομονώσεις κάτι από μία δήλωση. Θυμάμαι κάποιος πολύ γνωστός μου έλεγε: όταν δίνεις συνεντεύξει

Διαβάστε Περισσότερα στο ieidiseis.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δημήτρης Σταρόβας: Αν μου πέσει το τζόκερ θα σωθεί πολύς κόσμος

Ο Δημήτρης Σταρόβας ήταν ο σημερινός καλεσμένος στο Στούντιο 4 της ΕΡΤ και εξομολογήθηκε στιγμές από τη ζωή του και συμπεριφορές που έχει χρειαστεί να αντιμετωπίσει στο παρελθόν. Αρχικά ο Δημήτρης Σταρόβας αναφέρθηκε στις δηλώσεις που είχε κάνει για το ελληνικό #metoo, μέρος των οποίων είχε απομονωθεί και σχολιαστεί έντονα: «Σοκαρίστηκα λίγο με το #metoo, […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ieidiseis.gr

Στην κόψη του ξυραφιού η Μέση Ανατολή: Το Ισραήλ υπόσχεται απάντηση στο Ιράν - Οι δύο γραμμές στο Πολεμικό Συμβούλιο

Μπάιντεν: «Προσηλωμένες στην ασφάλεια του Ισραήλ οι ΗΠΑ» - IDF: Θα δοθεί απάντηση στο Ιράν

Καιρός: Θερμοκρασία - ρεκόρ στα Τρίκαλα, «σκαρφάλωσε» πάνω από τους 32 βαθμούς

Κακοκαιρία «Π»: Ανεμοστρόβιλος σάρωσε Χαλκιδική και Ξάνθη, αποκλεισμένα χωριά στα Τρίκαλα - Πώς κινείται

ΚΤΕΛ Αττικής: Οδηγός επιτέθηκε με κατσαβίδι σε επιβάτη

Κάρυστος: Μαίνεται το πύρινο μέτωπο - Ανεξέλεγκτες φλόγες γύρω από τα χωριά