Μαυρίκιος Μαυρικίου για Κιμούλη: «Μακάρι να κερδίσει τις αγωγές, ζητώ συγγνώμη από τις γλυκύτατες καταγγέλλουσες»

11:30 - 03/05/2023

Με δηλώσεις του στην κάμερα του ANT1 και στην εκπομπή «Το Πρωινό» ο Μαυρίκιος Μαυρικίου μίλησε To άρθρο Μαυρίκιος Μαυρικίου για Κιμούλη: «Μακάρι να κερδίσει τις αγωγές, ζητώ συγγνώμη από τις γλυκύτατες καταγγέλλουσες» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαυρικίου για Κιμούλη: «Μακάρι να κερδίσει τις αγωγές, ζητώ συγγνώμη από τις γλυκύτατες καταγγέλλουσες»

«Δεν μπορώ να δεχτώ ότι το είδωλό μου έχει αυτά τα κτηνώδη χαρακτηριστικά» πρόσθεσε - Δείτε το βίντεο 

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Μαυρίκιος Μαυρικίου: «Μακάρι ο Γιώργος Κιμούλης να κερδίσει τις αγωγές - Το είδωλό μου»

Ο Μαυρίκιος Μαυρικίου τάσσεται υπέρ του Γιώργου Κιμούλη τον οποίον θεωρεί «είδωλο» και δεν μπορεί να δεχτεί τα όσα τον…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Μαυρίκιος Μαυρικίου: «Μακάρι να κερδίσει τις αγωγές ο Κιμούλης, ζητώ συγγνώμη από τις γλυκύτατες καταγγέλλουσες»

Στην κάμερα της εκπομπής «Το Πρωινό» μίλησε ο Μαυρίκιος Μαυρικίου, ο οποίος αναφέρθηκε στον Γιώργο Κιμούλη, έτσι ακριβώς τον έχει γνωρίσει ο ίδιος, ενώ τόνισε πως ελπίζει να κερδίσει στη δικαστική διαμάχη μετά τις καταγγελίες που δέχτηκε εναντίον του στα πλαίσια του metoo. «Δεν έχει καμία σχέση αυτό που είδα εγώ με τα μάτια μου, […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Μαυρίκιος Μαυρικίου: «Μακάρι ο Γιώργος Κιμούλης να κερδίσει τις αγωγές, ζητώ συγγνώμη από τις γλυκύτατες καταγγέλλουσες»

Ο Μαυρίκιος Μαυρικίου μίλησε στο Πρωινό για τον Γιώργο Κιμούλη και μεταξύ άλλων ανέφερε πως ελπίζει ότι θα κερδίσει στη […] The post Μαυρίκιος Μαυρικίου: «Μακάρι ο Γιώργος Κιμούλης να κερδίσει τις αγωγές, ζητώ συγγνώμη από τις γλυκύτατες καταγγέλλουσες» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Μαυρίκιος Μαυρικίου: “Μακάρι ο Κιμούλης να κερδίσει τις αγωγές – Συγγνώμη από τις γλυκύτατες καταγγέλουσες”

«Δεν μπορώ να δεχτώ ότι το είδωλό μου έχει αυτά τα κτηνώδη χαρακτηριστικά», λέει ο Μαυρίκιος Μαυρικίου.

Διαβάστε το στο pagenews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»