Χαρά Παππά: «Η αλωπεκία είναι κάτι που θα έχω για μια ζωή»

09:48 - 04/05/2023

Η Χαρά Παππά μιλάει για την αλωπεκία αλλά και για τον σύντροφό της, Στέφανο ΤσαγκαράκηΠερισσότερα...

Διαβάστε Περισσότερα στο NewsBomb
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χαρά Παππά: «Η αλωπεκία είναι κάτι που θα έχω για όλη μου τη ζωή και θέλει παρακολούθηση»

Η Χαρά Παππά βρέθηκε το βράδυ της Τετάρτης (03/05) σε εκδήλωση μόδας που πραγματοποιήθηκε στο κέντρο της Αθήνας. Το μοντέλο, που πριν μερικούς μήνες μίλησε ανοιχτά για το πρόβλημα που αντιμετωπίζει με την αλωπεκία, ανέφερε πως πλέον είναι καλύτερα στην υγεία της, στο ψυχολογικό τουλάχιστον κομμάτι, ενώ αναφέρθηκε και στη σχέση της με τον Στέφανο […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Χαρά Παππά: «Η αλωπεκία είναι κάτι που θα έχω για μια ζωή»

Χαρά Παππά: «Ευχάριστο είναι το ότι είμαστε καλά μαζί. Δεν υπάρχει πρόταση γάμου»

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Χαρά Παππά: “Η αλωπεκία είναι κάτι που θα έχω για μια ζωή” – Τι λέει για την πρόταση γάμου από τον αγαπημένο της

H Χαρά Παππά, που γνωρίσαμε μέσα από τη συμμετοχή της στο GNTM, μίλησε για το πρόβλημα υγείας που αντιμετωπίζει με την αλωπεκία αλλά και τη σχέση της με τον Στέφανο Τσαγκαράκη. Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram. Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Hara Pappa (@harapappa) “Είμαι καλύτερα τώρα. Η αλωπεκία είναι κάτι που θα […] The post Χαρά Παππά: “Η αλωπεκία είναι κάτι που θα έχω για μια ζωή” – Τι λέει για την πρόταση γάμου από τον αγαπημένο της appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr

Χαρά Παππά: «Η αλωπεκία είναι κάτι που θα έχω για μια ζωή»

Η Χαρά Παππά έδωσε το «παρών» σε εκδήλωση μόδας στο κέντρο της Αθήνας με τους δημοσιογράφους να τη συναντούν και εκείνη να απαντάει στις ερωτήσεις τους. Η Χαρά Παππά είχε αναφερθεί στο παρελθόν στην αλωπεκία ενώ μέσα από τους λογαριασμούς της στα social media έδειχνε κατά καιρούς τις συνέπειες. «Είμαι καλύτερα τώρα. Η αλωπεκία είναι […] The post Χαρά Παππά: «Η αλωπεκία είναι κάτι που θα έχω για μια ζωή» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ NewsBomb

Κτηνωδία: Πυροβόλησαν και σκότωσαν δελφινάκι

ΑΕΚ - Παναθηναϊκός 3-0: Βήμα τίτλου με εμφάνιση... Πρωταθλήτριας για την «Ένωση»

Super League: Στο +4 κι αγκαλιάζει τον τίτλο η ΑΕΚ

Σακελλαροπούλου από Χιλή: «Οι σχέσεις των δύο χωρών βρίσκονται σε άριστο επίπεδο»

Λασίθι: Περιπέτεια για 57χρονη πεζοπόρο που τραυματίστηκε στο φαράγγι του Ρίχτη

Γιώργος Λυγγερίδης: Το «φλασάκι» με τα 15 βίντεο από ανώνυμο πληροφοριοδότη ξεκλείδωσε την υπόθεση