Δημήτρης Αλεξανδρής: «Δεν θα είμαι στον Σασμό την επόμενη σεζόν»

09:24 - 05/05/2023

Στην επίσημη πρεμιέρα της παράστασης «Χρυσός Δράκος» βρέθηκαν οι ρεπόρτερ των ψυχαγωγικών εκπομπών. Στις δηλώσεις που έκανε ο Δημήτρης Αλεξανδρής, […] The post Δημήτρης Αλεξανδρής: «Δεν θα είμαι στον Σασμό την επόμενη σεζόν» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δημήτρης Αλεξανδρής: Η συμφωνία με τον Σασμό ήταν για μια σεζόν

«Δεν θα είμαι στον Σασμό την επόμενη χρονιά», λέει ο Δημήτρης Αλεξανδρής. Στην επίσημη πρεμιέρα της παράστασης «Χρυσός Δράκος» βρέθηκαν οι ρεπόρτερ των ψυχαγωγικών εκπομπών. Στις δηλώσεις που έκανε ο Δημήτρης Αλεξανδρής, απάντησε για τον Σασμό, τονίζοντας πως δεν θα συνεχίσει την επόμενη σεζόν. «Είναι μια βαθιά πολιτική παράσταση και νομίζω ότι είναι και πάρα ... Περισσότερα To άρθρο Δημήτρης Αλεξανδρής: Η συμφωνία με τον Σασμό ήταν για μια σεζόν δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Δημήτρης Αλεξανδρής για Σασμό: «Δεν θα είμαι στη σειρά την επόμενη σεζόν»

Στις τηλεοπτικές κάμερες μίλησε ο Δημήτρης Αλεξανδρής με αφορμή την επίσημη πρεμιέρα της παράστασης «Χρυσός Δράκος». «Είναι μια βαθιά πολιτική παράσταση και νομίζω ότι είναι και πάρα πολύ επίκαιρη, τώρα που διανύουμε μια προεκλογική περίοδο, είναι ένα πάρα πολύ επίκαιρο έργο», είπε αρχικά ο Δημήτρης Αλεξανδρής για την παράσταση «Χρυσός Δράκος». Σε ερώτηση για τον […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Δημήτρης Αλεξανδρής: «Δεν θα είμαι στον Σασμό την επόμενη σεζόν»

Δημήτρης Αλεξανδρής: «Οι φανατικοί τηλεθεατές του Σασμού μου λένε στο δρόμο “σκότωσέ τους όλους”» (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Δημήτρης Αλεξανδρής: Δεν θα είμαι του χρόνου στον «Σασμό»

Ο Δημήτρης Αλεξανδρής, ο Ευθύμης Φαρμάκης του «Σασμού», απέκλεισε το ενδεχόμενο ο ρόλος του στην δημοφιλή σειρά του Alpha να συνεχιστεί και του χρόνου.Ο «Σασμός» θα πάρει και σε τρίτο κύκλο. Η απόφαση του Alpha για την συνέχιση της σειράς έγινε γνωστή πριν από λίγο καιρό και οι πρώτες πληροφορίες που είδαν το φως της δημοσιότητας έκαναν λόγο για prequel – οι σεναριογράφοι θα ανατρέξουν στο παρελθόν των ηρώων για να μας δείξουν πως ξεκίνησε η έχθρα ανάμεσα σε Βρουλάκηδες και Σταματάκηδες, από τα πρώτα «επεισόδια» της αιματηρής βεντέτας. Το μεγάλο ερώτημα βέβαια για τους τηλεθεατές είναι ποιοι ήρωες της σειράς -και φυσικά ποιοι ηθοποιοί- θα συμμετέχουν στον τρίτο κύκλο. Χθες, στη πρεμιέρα της παρά

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr

Δημήτρης Αλεξανδρής: "Δεν θα είμαι στον Σασμό την επόμενη σεζόν"

"Η συμφωνία ήταν να είμαι για ένα χρόνο"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Σασμός – Δημήτρης Αλεξανδρής: «Δεν θα είμαι του χρόνου στη σειρά»

Την αποχώρηση του από την δραματική σειρά του ALPHA, Σασμός, ανακοίνωσε στις τηλεοπτικές κάμερες ο ηθοποιός, Δημήτρης Αλεξανδρής. The post Σασμός – Δημήτρης Αλεξανδρής: «Δεν θα είμαι του χρόνου στη σειρά» appeared first on Youfly.

Διαβάστε το στο youfly.com
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»