Πηνελόπη Πλάκα: «Είμαι λίγο juicy, μικρή με φώναζαν γιουβαρλάκι»

15:08 - 05/05/2023

Καλεσμένη στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον, τήν Μεσημβρίαν» ήταν η Πηνελόπη [λάκα την Παρασκευή. Η ηθοποιός μίλησε στον Φώτη Σεργουλόπουλο και την Τζένη Μελιτά για το τέλος της σειράς «Χαιρέτα μου τον πλάτανο». «Έκλαψα πάρα πολύ στο γύρισμα της τελευταίας σκηνής. Πέρασαν τρία χρόνια από μπροστά μου. θυμήθηκα όσα μου συνέβησαν όλα αυτά τα τρία χρόνια». […] The post Πηνελόπη Πλάκα: «Είμαι λίγο juicy, μικρή με φώναζαν γιουβαρλάκι» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πηνελόπη Πλάκα: «Μικρή με φώναζαν γιουβαρλάκι, τα παιδιά είναι λίγο σκληρά»

Πηνελόπη Πλάκα: Η ηθοποιός μίλησε για τα πειράγματα στο σχολείοΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Πηνελόπη Πλάκα: «Μικρή με φώναζαν γιουβαρλάκι»

Η Πηνελόπη Πλάκα που πρωταγωνιστεί στη σειρά της ΕΡΤ, “Χαιρέτα μου τον πλάτανο” βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή του Φώτης Σεργουλόπουλου και της Τζένης Μελιτά, “Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν“. Η Πηνελόπη Πλάκα αναφέρθηκε μεταξύ άλλων και στο προσωνύμιο “γιουβαρλάκι” που της είχαν δώσει όταν ήταν μικρή λόγω των κιλών της, κάτι που όπως είπε όμως, […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»