Κώστας Κόκλας: “Έχω 1 συσκευή που δεν αποχωρίζομαι, κοιμάμαι πολύ καλά μαζί της, οι σύντροφοί μου δεν έχουν πρόβλημα” (βίντεο)

19:32 - 05/05/2023

Ο Κώστας Κόκλας είναι ένας αγαπημένος Έλληνας ηθοποιός με συμμετοχές σε αρκετά γνωστές ελληνικές σειρές αλλά και σε ταινίες. Ο Κώστας Κόκλας βρέθηκε την Τετάρτη (3/5) στην εκπομπή «Ζήσε αλλιώς» της Σοφίας Αλιμπέρτη και έδωσε μια αποκαλυπτική συνέντευξη. Ο Κωνσταντίνος Κόκλας μεταξύ άλλων μίλησε και για το χρόνιο πρόβλημα της υπνικής άπνοιας που τον ταλαιπωρεί. […] The post Κώστας Κόκλας: “Έχω 1 συσκευή που δεν αποχωρίζομαι, κοιμάμαι πολύ καλά μαζί της, οι σύντροφοί μου δεν έχουν πρόβλημα” (βίντεο) appeared first on NewSide.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο Newside.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newside.gr

Έπος στην Καλαμάτα: Άντρας βγήκε στους δρόμους σαν Σαουδάραβας με κελεμπία λόγω της αφρικανικής σκόνης

Εμμηνόπαυση: Το βότανο που ανακουφίζει από τις εξάψεις – Ρίχνει σάκχαρο και χοληστερόλη

Τζόυς Ευείδη: «Είχα 2 μαμάδες, σαν κοινόβιο – Με ρώτησε ο πατέρας μου και είπα “Ναι”, τέτοιο βούρλο ήμουν»

Δεν τους νοιάζει τι λέει ο κόσμος: Κάθε μέρα μαζί Μαριλίτα Λαμπροπούλου – Δημήτρης Λάλος, ζευγάρι και στην ζωή.

Βίκυ Χατζηβασιλείου: Δεν ψωνίζω ρούχα από την λαϊκή, έχουν αρνητική ενέργεια

Θυμάσαι τότε που τα λεωφορεία είχαν εισπράκτορα και το εισιτήριο λίγες δραχμές