Ναταλία Δραγούμη: «Δεν ήμουν εκεί για τα παιδιά μου και αυτό είναι πληγωτικό, μια μαχαιριά»

18:38 - 06/05/2023

Την συνάδελφο της, Ναταλία Δραγούμη υποδέχθηκε η Τζένη Θεωνά το απόγευμα του Σαββάτου στο πλατό της εκπομπής «Μαμα-δες» στην ΕΡΤ2. Μέσα […] The post Ναταλία Δραγούμη: «Δεν ήμουν εκεί για τα παιδιά μου και αυτό είναι πληγωτικό, μια μαχαιριά» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ναταλία Δραγούμη: «Δεν ήμουν εκεί για τα παιδιά μου» – Συγκλονίζει η ηθοποιός

Συγκλονίζει η Ναταλία Δραγούμη μιλώντας για την απουσία κατά το μεγάλωμα των παιδιών της

Διαβάστε το στο in.gr

Ναταλία Δραγούμη: «Δεν ήμουν εκεί για τα παιδιά μου» – Συγκλονίζει η ηθοποιός

Καλεσμένη στην εκπομπή «Μαμά-δες» βρέθηκε η Ναταλία Δραγούμη και αναφέρθηκε στη σχέση που έχει με τα παιδιά της αλλά και το «παράπονό»…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Ναταλία Δραγούμη: «Δεν ήμουν εκεί για τα παιδιά μου και αυτό είναι πληγωτικό, μια μαχαιριά»

Την συνάδελφο της, Ναταλία Δραγούμη υποδέχθηκε η Τζένη Θεωνά το απόγευμα του Σαββάτου στο πλατό της εκπομπής «Μαμα-δες» στην ΕΡΤ2. Μέσα σε όλα, η γοητευτική πρωταγωνίστρια αναφέρθηκε στην σχέση με την κόρη της και την απουσία που είχε από τα παιδιά της στα πρώτα τους χρόνια εξαιτίας των απαιτητικών επαγγελματικών της ρυθμών. Την συνάδελφο της, Ναταλία Δραγούμη υποδέχθηκε η Τζένη Θεωνά το απόγευμα του Σαββάτου στο πλατό της εκπομπής «Μαμα-δες» στην ΕΡΤ2. Μέσα σε όλα, η γοητευτική πρωταγωνίστρια αναφέρθηκε στην σχέση με την κόρη της και την απουσία που είχε από τα παιδιά της στα πρώτα τους χρόνια εξαιτίας των απαιτητικών επαγγελματικών της ρυθμών. Πιο συγκεκριμένα, η […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ναταλία Δραγούμη: «Δεν ήμουν εκεί για τα παιδιά μου και αυτό είναι πληγωτικό, μια μαχαιριά»

Καλεσμένη στην εκπομπή «Μαμά-δες» βρέθηκε το μεσημέρι του Σαββάτου 6/5 η Ναταλία Δραγούμη. Η γνωστή ηθοποιός, To άρθρο Ναταλία Δραγούμη: «Δεν ήμουν εκεί για τα παιδιά μου και αυτό είναι πληγωτικό, μια μαχαιριά» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»