Μαίρη Μηλιαρέση: «Έχω αυτομαστιγωθεί, ζήτησα βοήθεια από ψυχολόγο»

10:28 - 07/05/2023

Καλεσμένη στην εκπομπή «Όλα για τη ζωή μας» βρέθηκε η Μαίρη Μηλιαρέση. Η πρώην παρουσιάστρια και νυν αντιδήμαρχος Πρασίνου και Προστασίας […] The post Μαίρη Μηλιαρέση: «Έχω αυτομαστιγωθεί, ζήτησα βοήθεια από ψυχολόγο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαίρη Μηλιαρέση: «Έχω αυτομαστιγωθεί, ζήτησα βοήθεια από ψυχολόγο»

Η πρώην παρουσιάστρια και νυν αντιδήμαρχος Πρασίνου και Προστασίας Αδέσποτων Ζώων Γλυφάδας μίλησε στην εκπομπή «Όλα για τη ζωή μας» για την αυτοφροντίδα...

Διαβάστε το στο Zougla

Μαίρη Μηλιαρέση: «Έχω αυτομαστιγωθεί, ζήτησα βοήθεια από ψυχολόγο»

Η πρώην παρουσιάστρια και νυν αντιδήμαρχος Πρασίνου και Προστασίας Αδέσποτων Ζώων Γλυφάδας Μαίρη Μηλιαρέση μίλησε στην εκπομπή «Όλα για τη ζωή μας» για την αυτοφροντίδα, τις προτεραιότητες στη ζωή αλλά και τις στιγμές που ένιωσε και η ίδια πως φτάνει στα όριά της. «Είμαι πολύ δίκαιος άνθρωπος. Αυτή η δικαιοσύνη πολλές φορές με φέρνει αντίπαλο σε εμένα. Δηλαδή ρίχνω στον εαυτό μου, για να δώσω σε κάποιον άλλον. Ό,τι κακό έχω κάνει στον εαυτό μου, το έχω κάνει γιατί έβαλα προτεραιότητα κάποιον άλλον. Και εκεί έχω αυτομαστιγωθεί, γιατί έχω πει στον εαυτό μου: “γιατί δεν με βάζεις εκεί που πρέπει;” Για εμένα αυτό δείχνει πως αγαπάω πάρα πολύ τον εαυτό μου, απλά δεν τον βάζω ως προτεραιότητα»,

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μαίρη Μηλιαρέση: «Έχω αυτομαστιγωθεί, ζήτησα βοήθεια από ψυχολόγο»

Η πρώην παρουσιάστρια και νυν αντιδήμαρχος Πρασίνου και Προστασίας Αδέσποτων Ζώων Γλυφάδας μίλησε στην εκπομπή «Όλα για τη ζωή μας» για την αυτοφροντίδα, τις προτεραιότητες στη ζωή αλλά και τις στιγμές που ένιωσε και η ίδια πως φτάνει στα όριά της. «Είμαι πολύ δίκαιος άνθρωπος. Αυτή η δικαιοσύνη πολλές φορές με φέρνει αντίπαλο σε εμένα. […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Μαίρη Μηλιαρέση: «Όταν είχα φτάσει σε όρια κούρασης, ζήτησα βοήθεια από ψυχολόγο»

H Μαίρη Μηλιαρέση εξήγηση το πόσο πολύ δούλεψε κάποιες δύσκολες πτυχές του χαρακτήρα της. Η παρουσιάστρια βρέθηκε στην εκπομπή «Όλα για τη ζωή μας». «Είμαι πολύ δίκαιος άνθρωπος. Αυτή η δικαιοσύνη πολλές φορές με φέρνει αντίπαλο σε εμένα. Δηλαδή ρίχνω στον εαυτό μου, για να δώσω σε κάποιον άλλον. Ό,τι κακό έχω κάνει στον εαυτό μου, το […] The post Μαίρη Μηλιαρέση: «Όταν είχα φτάσει σε όρια κούρασης, ζήτησα βοήθεια από ψυχολόγο» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»