Κώστας Μαρτάκης για τη διακοπή της συνεργασίας με τον Ηλία Ψινάκη: «Δεν μπορώ να μου λες… φίλα την, δεν γίνεται»

14:14 - 07/05/2023

Καλεσμένος της Μαρίας Μπακοδήμου βρέθηκε το μεσημέρι της Κυριακής ο Κώστας Μαρτάκης. Ο γνωστός τραγουδιστής μίλησε στο «Γεια Σου», όπου […] The post Κώστας Μαρτάκης για τη διακοπή της συνεργασίας με τον Ηλία Ψινάκη: «Δεν μπορώ να μου λες… φίλα την, δεν γίνεται» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κώστας Μαρτάκης: Η αποκάλυψη για το τέλος της συνεργασίας του με τον Ηλία Ψινάκη

«Δεν μπορώ να μου λες… φίλα την, δεν γίνεται»

Διαβάστε το στο in.gr

Κώστας Μαρτάκης για τη διακοπή της συνεργασίας με τον Ηλία Ψινάκη: «Δεν μπορώ να μου λες… φίλα την, δεν γίνεται»

Καλεσμένος στην εκπομπή «Γεια σου» βρέθηκε το μεσημέρι της Κυριακής 7/5 ο Κώστας Μαρτάκης. Ο γνωστός To άρθρο Κώστας Μαρτάκης για τη διακοπή της συνεργασίας με τον Ηλία Ψινάκη: «Δεν μπορώ να μου λες… φίλα την, δεν γίνεται» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Κώστας Μαρτάκης για τη διακοπή της συνεργασίας με τον Ηλία Ψινάκη: «Δεν μπορώ να μου λες… φίλα την, δεν γίνεται»

"Έχω ένα πρόβλημα: μη μου βάλεις καλούπια και στεγανά. Αν δεν γίνει DNA μου, δεν γίνεται"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»