Γιώργος Καραμίχος: «Ήμουν έτοιμος να πω όχι, αλλά είπα να μη το παίξω σνομπ και πήγα στο ραντεβού»

10:08 - 08/05/2023

Μία συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης έδωσε στο «MEGA Καλημέρα» και τη Βασιλική Μπασιούρη ο Γιώργος Καραμίχος, λίγες ημέρες προτού […] The post Γιώργος Καραμίχος: «Ήμουν έτοιμος να πω όχι, αλλά είπα να μη το παίξω σνομπ και πήγα στο ραντεβού» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Καραμίχος: «Ήμουν έτοιμος να πω όχι, αλλά είπα να μην το παίξω σνομπ»

Ο Γιώργος Καραμίχος μίλησε για την εμπειρία του ως παρουσιαστής του πρωτότυπου παιχνιδιού γνώσεων «Πες τη λέξη», ενώ τόνισε πως είναι δύσκολο να συνδυαστούν οικογένεια και επαγγελματικά.

Διαβάστε το στο in.gr

Γιώργος Καραμίχος: «Ήμουν έτοιμος να πω όχι, αλλά είπα να μην το παίξω σνομπ»

Ο Γιώργος Καραμίχος μίλησε για την εμπειρία του ως παρουσιαστής του πρωτότυπου παιχνιδιού γνώσεων «Πες τη λέξη»Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Γιώργος Καραμίχος: «Ήμουν έτοιμος να πω όχι, αλλά είπα να μη το παίξω σνομπ και πήγα στο ραντεβού»

Στο «MEGA Καλημέρα» και τη Βασιλική Μπασιούρη μίλησε ο Γιώργος Καραμίχος, λίγες ημέρες προτού κάνει τη συγκλονιστική αποκάλυψη για το θέμα υγείας που αντιμετώπισεΣτο «MEGA Καλημέρα» και τη Βασιλική Μπασιούρη μίλησε ο Γιώργος Καραμίχος, λίγες ημέρες προτού κάνει τη συγκλονιστική αποκάλυψη για το θέμα υγείας που αντιμετώπισε«Μου αρέσει να ντύνομαι με ρούχα που με κάνουν να νιώθω άνετα και να είμαι ο εαυτός μου. Δεν κοιτάζομαι ιδιαίτερα στον καθρέφτη, αλλά μου αρέσει η καλή αισθητική», είπε αρχικά ο […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Γιώργος Καραμίχος: "Ήμουν έτοιμος να πω όχι, αλλά είπα να μη το παίξω σνομπ και πήγα στο ραντεβού"

Τι εξομολογήθηκε

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»