Η Νατάσα Θεοδωρίδου απαντά στον Γιώργο Θεοφάνους για το Φεγγάρι: «Είναι δικό μου το τραγούδι αυτό»

12:20 - 08/05/2023

Η Νατάσα Θεοδωρίδου, καλεσμένη στον Γιώργο Λιάγκα, απάντησε για το Φεγγάρι και την απόφαση που πήρε ο Γιώργος Θεοφάνους να […] The post Η Νατάσα Θεοδωρίδου απαντά στον Γιώργο Θεοφάνους για το Φεγγάρι: «Είναι δικό μου το τραγούδι αυτό» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νατάσα Θεοδωρίδου για Γιώργο Θεοφάνους: Στενοχωρήθηκα γιατί το «Φεγγάρι» ήταν για εμένα σταθμός

«Δεν έχω λόγο να μην του μιλήσω» είπε η Νατάσα Θεοδωρίδου για τον Γιώργο Θεοφάνους, μετά τα όσα έχουν συμβεί με την απόφαση του συνθέτη να δώσει άδεια ώστε το τραγούδι «Φεγγάρι μου» να διασκευαστεί για διαφήμιση του Jumbo. Η Νατάσα Θεοδωρίδου βρέθηκε σήμερα (08.05.2023) καλεσμένη του Γιώργου Λιάγκα στο Πρωϊνό και αφού συζήτησαν τα… ... Περισσότερα To άρθρο Νατάσα Θεοδωρίδου για Γιώργο Θεοφάνους: Στενοχωρήθηκα γιατί το «Φεγγάρι» ήταν για εμένα σταθμός δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Νατάσα Θεοδωρίδου για τον Θεοφάνους και το Φεγγάρι: «Με στενοχώρησε ήταν σταθμός στην καριέρα μου»

Η Νατάσα Θεοδωρίδου ρωτήθηκε για τον Γιώργο Θεοφάνους και το κομμάτι «Φεγγάρι μου» που δόθηκε στη διαφήμιση των Jumbo και στον…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Νατάσα Θεοδωρίδου για Γιώργο Θεοφάνους: Το «Φεγγάρι» ήταν σταθμός στην καριέρα μου – Είναι δικό μου το τραγούδι αυτό

Η Νατάσα Θεοδωρίδου βρέθηκε σήμερα στην εκπομπή «Το Πρωινό» με τον Γιώργο Λιάγκα, προκειμένου να παρουσιάσει το νέο της βιντεοκλίπ, στο οποίο πρωταγωνιστεί ο παρουσιαστής. Μιλώντας για πολλά θέματα, η Νατάσα Θεοδωρίδου αναφέρθηκε και στο θέμα που είχε απασχολήσει τον τελευταίο μήνα, που αφορά το τραγούδι «Φεγγάρι μου». Στη σημερινή συνέντευξη που παραχώρησε η Νατάσα Θεοδωρίδου, ξεκαθάρισε για το ποια είναι η άποψή της σχετικά με την παραχώρηση των δικαιωμάτων του τραγουδιού «Φεγγάρι μου» σε διαφήμιση γνωστής αλυσίδας παιχνιδιών. Η Νατάσα Θεοδωρίδου ανέφερε χαρακτηριστικά πως «αυτή είναι μια δύσκολη στιγμή μας. Εμένα με στενοχώρησε πάρα πολύ. Δεν με ενόχλησε, ούτε νευρίασα. Όντως τα τραγού

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Νατάσα Θεοδωρίδου απαντά για το «Φεγγάρι» στον Γιώργο Θεοφάνους: «Είναι δικό μου το τραγούδι αυτό»

Καλεσμένη στην εκπομπή «Πρωινό» ήταν η Νατάσα Θεοδωρίδου, η οποία αναφέρθηκε στο κομμάτι «Φεγγάρι» και την απόφαση που πήρε ο Γιώργος Θεοφάνους να παραχωρήσει τα δικαιώματα για διαφήμιση γνωστού πολυκαταστήματος. «Αυτή είναι μια δύσκολη στιγμή μας», είπε αρχικά η Νατάσα Θεοδωρίδου. Στη συνέχεια εξήγησε: «Εμένα με στενοχώρησε πάρα πολύ. Δεν με ενόχλησε, ούτε νευρίασα. Όντως […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Νατάσα Θεοδωρίδου: Απαντά στον Γιώργο Θεοφάνους για το Φεγγάρι – «Είναι δικό μου το τραγούδι αυτό»

Για την απόφαση που πήρε ο Γιώργος Θεοφάνους να παραχωρήσει τα δικαιώματα για διαφήμιση γνωστού πολυκαταστήματος, μίλησε η Νατάσα Θεοδωρίδου, που ήταν καλεσμένη στον Γιώργο Λιάγκα.Για την απόφαση που πήρε ο Γιώργος Θεοφάνους να παραχωρήσει τα δικαιώματα για διαφήμιση γνωστού πολυκαταστήματος, μίλησε η Νατάσα Θεοδωρίδου, που ήταν καλεσμένη στον Γιώργο Λιάγκα.«Αυτή είναι μια δύσκολη στιγμή μας», είπε αρχικά η Νατάσα Θεοδωρίδου και εξήγησε: «Εμένα με στενοχώρησε πάρα πολύ. Δεν με ενόχλησε, ούτε νευρίασα. Όντως τα τραγούδια ανήκουν στους δημιουργούν. Αυτό […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Νατάσα Θεοδωρίδου για τον Θεοφάνους και το Φεγγάρι: «Αυτή είναι μια δύσκολη στιγμή μας, με στενοχώρησε πολύ»

Νατάσα Θεοδωρίδου και Γιώργος Λιάγκας συναντήθηκαν στο πλατό του Πρωινού σε μία εφ’ όλης της ύλης To άρθρο Νατάσα Θεοδωρίδου για τον Θεοφάνους και το Φεγγάρι: «Αυτή είναι μια δύσκολη στιγμή μας, με στενοχώρησε πολύ» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Θεοδωρίδου για Θεοφάνους: Είναι «δικό μου» τραγούδι το «Φεγγάρι»

«Αυτή είναι μια δύσκολη στιγμή μας... Εμένα με στενοχώρησε πάρα πολύ.» The post Θεοδωρίδου για Θεοφάνους: Είναι «δικό μου» τραγούδι το «Φεγγάρι» appeared first on Youfly.

Διαβάστε το στο youfly.com
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»