Eurovision 2023: Ο Α’ Ημιτελικός αύριο Τρίτη 9 Μαΐου – Η ανακοίνωση της ΕΡΤ

17:18 - 08/05/2023

Η μεγάλη στιγμή έφτασε, η γιορτή της μουσικής αρχίζει! Σε απευθείας σύνδεση με το Liverpool Arena, To άρθρο Eurovision 2023: Ο Α’ Ημιτελικός αύριο Τρίτη 9 Μαΐου – Η ανακοίνωση της ΕΡΤ δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Eurovision 2023: O Α’ Ημιτελικός απόψε στην ΕΡΤ

Η μεγάλη στιγμή έφτασε, η γιορτή της μουσικής αρχίζει! Σε απευθείας σύνδεση με το Liverpool Arena, η ΕΡΤ μεταδίδει τους δύο Ημιτελικούς και τον Μεγάλο Τελικό του 67ου […] The post Eurovision 2023: O Α’ Ημιτελικός απόψε στην ΕΡΤ appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Eurovision 2023: Απόψε ο Α’ ημιτελικός – Τα φαβορί και η πρώτη 5άδα

Στον πρώτο ημιτελικό της Eurovision θα διαγωνιστούν 15 τραγούδια, αλλά μόνο 10 θα προκριθούν στον Μεγάλο Τελικό του Σαββάτου, με τους πρώτους «ψιθύρους» να έχουν δώσει ήδη την πρόκριση σε Ισραήλ και Φινλανδία. Μεγάλο φαβορί για τη νίκη η Loreen από τη Σουηδία.

Διαβάστε το στο monopoli.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»