Θετική στον κορονοϊό η Καίτη Φίνου – Το βίντεο από το ασθενοφόρο

20:16 - 08/05/2023

Θετική στον κορονοϊό βρέθηκε η Καίτη Φίνου, όπως ενημέρωσε με ανάρτηση στους λογαριασμούς της στα social To άρθρο Θετική στον κορονοϊό η Καίτη Φίνου – Το βίντεο από το ασθενοφόρο δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Καίτη Φίνου: Θετική στον κορονοϊό - Βίντεο από το ασθενοφόρο

Θετική στον κορονοϊό η Καίτη ΦίνουΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Καίτη Φίνου: Θετική στον κορονοϊό – Βίντεο από το ασθενοφόρο

Θετική στον κορονοϊό η Καίτη Φίνου Δύσκολες ώρες για την ηθοποιό Καίτη Φίνου, η οποία διακομίστηκε στο νοσοκομείο καθώς βρέθηκε θετική στο κορονοϊό. Η ίδια εμφανώς καταβεβλημένη ανέβασε βίντεο μέσα από το ασθενοφόρο, στο οποίο δείχνει την ίδια που φοράει μάσκα αλλά και τον χώρο του οχήματος. «Εδώ πέρα στο ΕΚΑΒ. Πάω να βάλω ορό […] The post Καίτη Φίνου: Θετική στον κορονοϊό – Βίντεο από το ασθενοφόρο appeared first on Tromaktiko.gr.

Διαβάστε το στο tromaktiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»