Βασίλης Χαραλαμπόπουλος: Η αντίδρασή του σε ερώτηση για τον Αλέξη Γεωργούλη

08:36 - 09/05/2023

Δηλώσεις στους ρεπόρτερ των ψυχαγωγικών εκπομπών έκανε ο Βασίλης Χαραλαμπόπουλος, στο πλαίσιο της επίσημης πρεμιέρας της παράστασης «Ο Μισάνθρωπος» στο […] The post Βασίλης Χαραλαμπόπουλος: Η αντίδρασή του σε ερώτηση για τον Αλέξη Γεωργούλη appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βασίλης Χαραλαμπόπουλος: Η αντίδρασή του σε ερώτηση για τον Αλέξη Γεωργούλη στην πρεμιέρα του

Στο Δημοτικό Θέατρο Πειραιά και στην πρεμιέρα της παράστασης «Ο Μισάνθρωπος», όπου πρωταγωνιστεί ο Βασίλης Χαραλαμπόπουλος, βρέθηκε το βράδυ της Δευτέρας (08/05) η κάμερα του Happy Day.  Ο ταλαντούχος ηθοποιός έκανε δηλώσεις στις κάμερες και μεταξύ άλλων ρωτήθηκε για την υπόθεση του Αλέξη Γεωργούλη που κατηγορήθηκε για βιασμό και πρόκληση σωματικής βίας. «Αν έχουν δουλειές […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Βασίλης Χαραλαμπόπουλος: Η αντίδρασή του σε ερώτηση για τον Αλέξη Γεωργούλη

Πρεμιέρα είχε η παράσταση «Μισάνθρωπος», με τον Βασίλη Χαραλαμπόπουλο να κάνει δηλώσεις στις κάμερες των τηλεοπτικών To άρθρο Βασίλης Χαραλαμπόπουλος: Η αντίδρασή του σε ερώτηση για τον Αλέξη Γεωργούλη δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Βασίλης Χαραλαμπόπουλος: Η αντίδραση του ηθοποιού σε ερώτηση για την υπόθεση Γεωργούλη

Ο Βασίλης Χαραλαμπόπουλος μίλησε στις κάμερες των ψυχαγωγικών εκπομπών στην πρεμιέρα της νέας θεατρικής του παράστασης και μίλησε για την υπόθεση Γεωργούλη, ενώ απάντησε για το αν θα παρουσίαζε κάποια τηλεοπτική εκπομπή.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Βασίλης Χαραλαμπόπουλος: «Η σύντροφός μου ποτέ δεν έρχεται στις πρεμιέρες»

Στην πρεμιέρα της παράστασης «Μισάνθρωπος» στο Δημοτικό Θέατρο Πειραιά, ο Βασίλης Χαραλαμπόπουλος μίλησε στους δημοσιογράφους για τις πρεμιέρες και απάντησε αν θα ήταν στα σχέδιά του να περάσει στην παρουσίαση. Όταν τον ρώτησαν ποιο πρόσωπο δεν θα ήθελε να λείπει από την πρεμιέρα του, ο Βασίλης Χαραλαμπόπουλος ήταν χαλαρός και με κατανόηση. «Δεν έχω τέτοια […] The post Βασίλης Χαραλαμπόπουλος: «Η σύντροφός μου ποτέ δεν έρχεται στις πρεμιέρες» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»