Η Μελίνα Μακρή για τον επιλόχειο θυμό που πέρασε: «Θύμωνα με το παιδί μου, με τον σύζυγό μου»

11:44 - 09/05/2023

Στο «Πρωινό μας» και την Ελένη Μουστάκη έδωσε συνέντευξη η Μελίνα Μακρή. Η τραγουδίστρια μίλησε, μεταξύ άλλων, και για τον […] The post Η Μελίνα Μακρή για τον επιλόχειο θυμό που πέρασε: «Θύμωνα με το παιδί μου, με τον σύζυγό μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μελίνα Μακρή: «Θύμωνα και με το παιδί και με τον σύζυγό μου»

«Ο επιλόχειος θυμός ξεκίνησε όταν το μωρό ήταν 40 ημερών», είπε η τραγουδίστρια Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Μελίνα Μακρή: Ο επιλόχειος θυμός με έκανε να έχω νεύρα και με το παιδί μου και με τον σύζυγό μου

Για το νέο της ρόλος ως μητέρα μίλησε η τραγουδίστρια Μελίνα Μακρή και για το πώς περνά μαζί με το παιδί της αλλά και μακριά από αυτό. Η ίδια ανέφερε πως ο επιλόχειος θυμός της ξεκίνησε στις αρχές της λοχείας της, αλλά και τον τρόπο με τον οποίο τον αντιμετώπισε. Δίνοντας μια συνέντευξη στην εκπομπή «Πρωινό μας» με τη Φαίη Σκορδά, η Μελίνα Μακρή αναφέρθηκε στον 15 μηνών γιό της, τον οποίο λένε Γιάννη. «Είμαι πολύ χαρούμενη, όσο μεγαλώνει ο γιος μου, προσπαθεί να με πει “μαμά“. Ο γιος μου είναι 15 μηνών και είναι ίδιος εγώ», είπε αρχικά η τραγουδίστρια. Για το εάν μπορεί να συνδυάσει τη δουλειά με τη μητρότητα, η Μελίνα Μακρή απάντησε πως «Αν θέλεις, μπορείς. Για 2,5 μήνες που

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μελίνα Μακρή: Η εξομολόγηση για τον επιλόχειο θυμό και την απόφαση να κάνει μια παύση από τη μουσική

Για την απόφασή της να κάνει μια παύση από τη μουσική αλλά και για τον επιλόχειο To άρθρο Μελίνα Μακρή: Η εξομολόγηση για τον επιλόχειο θυμό και την απόφαση να κάνει μια παύση από τη μουσική δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Μελίνα Μακρή: «Ο επιλόχειος θυμός ξεκίνησε μόλις το παιδί έγινε 40 ημερών»

Πριν από 15 μήνες η Μελίνα Μακρή έγινε μαμά για πρώτη φορά, φέρνοντας στον κόσμο τον γιο της, τον Γιάννη. Η τραγουδίστρια που πλέον είναι μια νέα μαμά, μίλησε στην κάμερα του «Πρωινό μας» για τον ρόλο της αυτόν, αλλά και για την καριέρα της. Δεν παρέλειψε φυσικά να αναφερθεί και στο θέμα του επιλόχειου […] The post Μελίνα Μακρή: «Ο επιλόχειος θυμός ξεκίνησε μόλις το παιδί έγινε 40 ημερών» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»