Ειρήνη Μερκούρη: «Θα ήταν τιμή για μένα να γίνω καλόγρια»

14:08 - 09/05/2023

Η Ειρήνη Μερκούρη  μετά από πολλά χρόνια απουσίας από το τραγούδι εκανε come back μέσα από τη συμμετοχή της στο «J2US».

Διαβάστε Περισσότερα στο thebest.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ειρήνη Μερκούρη: Θα ήταν τιμή για μένα να γίνω καλόγρια

«Δεν θα έπαιζα ποτέ με τον αληθινό Θεό, δεν είναι δυνατόν να πας καλόγρια και μετά να έρχεσαι στην πίστα και να φοράς μίνι» είπε

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Ειρήνη Μερκούρη: «Θα ήταν τιμή για μένα να πάω καλόγρια»

Με το σύζυγο μου γνωριστήκαμε όταν πήγα να πάρω εξετάσεις, είναι χειρουργός.

Διαβάστε το στο in.gr

Η Ειρήνη Μερκούρη για την πίστη της στο Θεό: «Θα ήταν τιμή για μένα να γίνω καλόγρια»

H Ειρήνη Μερκούρη βρέθηκε στο πλατό της εκπομπής «Super Κατερίνα» την Τρίτη 9/5 και έδωσε μια εφ’όλης της ύλης συνέντευξη στην παρουσιάστρια Κατερίνα Καινούργιου. Μεταξύ άλλων μίλησε για την απόφασή της να απέχει από το τραγούδι τα τελευταία 8 χρόνια, τον γάμο της αλλά απάντησε για πρώτη φορά για την σχέση της με την πίστη, την Εκκλησία αλλά και τα δημοσιεύματα που την ήθελαν να γίνεται καλόγρια. «Από ένα σημείο και μετά ήταν προσωπική μου επιλογή να απέχω από τη μουσική. Δεν υπάρχει λόγος να το αναλύσω. Έκανα στην άκρη για κάποιο λόγο, στη συνέχεια ήρθε ο γάμος μου και τον απολαμβάνω. Με γεμίζει ο άντρας μου, είμαστε 7,5 χρόνια μαζί. Είμαστε καλά και έτσι θέλω και εύχομαι να είμαστ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ειρήνη Μερκούρη: «Θα ήταν τιμή για μένα να πάω καλόγρια»

Ειρήνη Μερκούρη: Τι απαντά για τα δημοσιεύματα που την ήθελαν να γίνεται καλόγρια

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Ειρήνη Μερκούρη: "Θα ήταν τιμή για μένα να γίνω καλόγρια"

"Δεν θα έπαιζα ποτέ με τον αληθινό Θεό"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thebest.gr

Άλεκ Μπάλντουιν: Πέταξε το κινητό από διαδηλώτρια που τον πίεζε να πει «Λευτεριά στην Παλαιστίνη»

Αφρικανική σκόνη: Ποιοι ασθενείς είναι οι πιο ευάλωτοι και πως μπορούν να προστατευτούν

Premium beauty εμπειρία στο νέο Fairynails της Πάτρας

Έτοιμοι για πασχαλινό shopping; Γιώργος Αβράμης, Αναστασία Σίνου, Ελπίδα Τσώνη & Μαίρη Μπαλατή, συστήνουν

Καιρός: Αφρικανική σκόνη και άνεμοι Foen σήμερα σε όλη τη χώρα

Το πέρασμα της Ολυμπιακής Φλόγας από την Γέφυρα Ρίου- Αντιρρίου