Νίνα Λοτσάρη: «Νόμιζαν ότι είμαι ανορεξική, μου έλεγαν ότι είμαι άρρωστη και να πάω να κοιταχτώ»

09:00 - 10/05/2023

Συνέντευξη στην εκπομπή «Happy Day» και την Όλγα Λαφαζάνη έδωσε η Νίνα Λοτσάρη, η οποία μίλησε και για την περίοδο […] The post Νίνα Λοτσάρη: «Νόμιζαν ότι είμαι ανορεξική, μου έλεγαν ότι είμαι άρρωστη και να πάω να κοιταχτώ» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νίνα Λοτσάρη: Νόμιζαν ότι είμαι ανορεξική και μου έστελναν γράμματα «πηγαίνετε να κοιταχτείτε, είστε άρρωστη»

Συνέντευξη στην εκπομπή «Happy Day» και την Όλγα Λαφαζάνη έδωσε την Τετάρτη (10/5) η Νίνα Λοτσάρη, η οποία μίλησε και για την περίοδο που κάποιοι πίστευαν πως έχει νευρική ανορεξία. «Διδάσκω σε σχολή το πώς να διαχειριστείς το άγχος σου πάνω στη σκηνή. Βεβαίως και έχω νιώσει απόρριψη στον χώρο. Η μεγαλύτερή μου ανασφάλεια για τον χώρο έχει να κάνει με τη διάρκεια. Δε θέλω να γίνω μια γραφική καλλιτέχνιδα που δε μπορεί να κάνει κάτι και το κάνει με το ζόρι. Θέλω να μπορώ, αλλιώς να μην το κάνω. Πρέπει να γυρίζουμε και σελίδα στη ζωή. Δε μπορούμε να κάνουμε το ίδιο πράγμα που κάναμε στα 20 και στα 30, πόσω μάλλον τώρα που κοντεύουμε τα 50. Έχω ψηλά τον πήχη στη δουλειά μου. Δεν μπορώ να κάν

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Νίνα Λοτσάρη: «Νόμιζαν ότι είμαι ανορεξική, μου έλεγαν ότι είμαι άρρωστη και να πάω να κοιταχτώ»

H Νίνα Λοτσάρη μίλησε στην εκπομπή «Happy Day» και την Όλγα Λαφαζάνη για την περίοδο που κάποιοι πίστευαν πως έχει νευρική ανορεξία.H Νίνα Λοτσάρη μίλησε στην εκπομπή «Happy Day» και την Όλγα Λαφαζάνη για την περίοδο που κάποιοι πίστευαν πως έχει νευρική ανορεξία.«Διδάσκω σε σχολή το πώς να διαχειριστείς το άγχος σου πάνω στη σκηνή. Βεβαίως και έχω νιώσει απόρριψη. Δεν θέλω να γίνω μια γραφική καλλιτέχνιδα. Δεν μπορούμε να κάνουμε ότι κάναμε στα 20 γιατί […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Νίνα Λοτσάρη: «Έλεγαν ότι είμαι ανορεξική,και να πάω να κοιταχτώ»

«Έχω ψηλά τον πήχη στη δουλειά μου. Δεν μπορώ να κάνω πράγματα που δεν με εκφράζουν μόνο για τα χρήματα και τη δόξα», είπε η Νίνα Λοτσάρη.

Διαβάστε το στο pagenews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»