Στέλιος Διονυσίου: «Έχω δεχτεί πόλεμο, υπήρχαν συνάδελφοι που ήθελαν να φρενάρουν την καριέρα μου»

10:26 - 10/05/2023

Στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και τον Θανάση Πάτρα έδωσε συνέντευξη ο Στέλιος Διονυσίου. Ο γνωστός τραγουδιστής μίλησε για την τηλεοπτική […] The post Στέλιος Διονυσίου: «Έχω δεχτεί πόλεμο, υπήρχαν συνάδελφοι που ήθελαν να φρενάρουν την καριέρα μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Στέλιος Διονυσίου: «Συνάδελφοι ήθελαν να φρενάρουν την καριέρα μου»

«Δέχθηκα πόλεμο στη δουλειά μου ακόμα και στην ίδια μου τη δισκογραφική» πρόσθεσε ο τραγουδιστής

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Στέλιος Διονυσίου: Έχω δεχτεί πόλεμο, ήθελαν συνάδελφοι να μου φρενάρουν την καριέρα

«Δέχθηκα πόλεμο στη δουλειά μου ακόμα και στην ίδια μου τη δισκογραφική», λέει ο Στέλιος Διονυσίου. Ο Στέλιος Διονυσίου έδωσε συνέντευξη στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και τον Θανάση Πάτρα. Ο γνωστός τραγουδιστής μίλησε για την τηλεοπτική σειρά για τη ζωή του πατέρα του, τον επαγγελματικό «πόλεμο» που δέχτηκε και το ενδεχόμενο ενός ακόμη γάμου. «Είμαστε ... Περισσότερα To άρθρο Στέλιος Διονυσίου: Έχω δεχτεί πόλεμο, ήθελαν συνάδελφοι να μου φρενάρουν την καριέρα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Στέλιος Διονυσίου: «Συνάδελφοι ήθελαν να μου φρενάρουν την καριέρα»

Στέλιος Διονυσίου: Ο γνωστός τραγουδιστής αναφέρθηκε στο πως δέχθηκε πόλεμο ακόμα και από την ίδια του την δισκογραφική στην δουλειά…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Στέλιος Διονυσίου: «Υπήρχαν συνάδελφοι που ήθελαν να φρενάρουν την καριέρα μου»

Συνέντευξη στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» παραχώρησε ο Στέλιος Διονυσίου, ο οποίος αναφέρθηκε στην τηλεοπτική σειρά για τη ζωή του πατέρα του, τον επαγγελματικό «πόλεμο» που δέχτηκε και το ενδεχόμενο ενός ακόμη γάμου. «Είμαστε στο τελικό στάδιο πριν πέσουν οι υπογραφές, για να γίνει σειρά η ζωή του Στράτου Διονυσίου. Η σειρά με τη ζωή του […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Στέλιος Διονυσίου: «Συνάδελφοι ήθελαν να φρενάρουν την καριέρα μου»

O Στέλιος Διονυσίου έδωσε συνέντευξη στο «MEGA Καλημέρα», όπου μίλησε για τη σειρά που ετοιμάζει για τον πατέρα του, τον «πόλεμο» που δέχτηκε κατά τη διάρκεια της καριέρας του και το ενδεχόμενο ενός ακόμη γάμου. Ο τραγουδιστής μίλησε για ένα νέο πρότζεκ που ετοιμάζει και αφορά στην σειρά για τον πατέρα του, τον Στράτο Διονυσίου. […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»