Γιώργος Παπαδόπουλος: «Όταν ήρθα στην Ελλάδα έπρεπε να αποδείξω ότι δεν μοιάζω στον Χατζηγιάννη»

09:04 - 11/05/2023

Για την Eurovision και τις συμμετοχές της Ελλάδας και της Κύπρου απάντησε ο Γιώργος Παπαδόπουλος. Ο τραγουδιστής τόνισε πως δεν […] The post Γιώργος Παπαδόπουλος: «Όταν ήρθα στην Ελλάδα έπρεπε να αποδείξω ότι δεν μοιάζω στον Χατζηγιάννη» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Μπαρτζώκας: «Ζούμε στην Ελλάδα, θα είναι αποτυχία αν δεν πάρουμε το πρωτάθλημα»

Με αφορμή τις ατάκες του Γιάννη Αντετοκούνμπο, γύρω από το θέμα της αποτυχίας στον αθλητισμό, ο Γιώργος Μπαρτζώκας ερωτήθηκε για τον Ολυμπιακό και το ενδεχόμενο απώλειας του τίτλου στη Basket League, με τον Έλληνα κόουτς να είναι ξεκάθαρος. “Nαι, θα είναι αποτυχία, αν δεν πάρουμε το πρωτάθλημα με βάση το πώς έχουμε παίξει και την ... Περισσότερα To άρθρο Γιώργος Μπαρτζώκας: «Ζούμε στην Ελλάδα, θα είναι αποτυχία αν δεν πάρουμε το πρωτάθλημα» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Γιώργος Παπαδόπουλος: «Όταν ήρθα στην Ελλάδα έπρεπε να αποδείξω ότι δεν μοιάζω στον Χατζηγιάννη»

Ο Γιώργος Παπαδόπουλος έκανε δηλώσεις στους δημοσιογράφους των ψυχαγωγικών εκπομπών και κλήθηκε να σχολιάσει τις φετινές συμμετοχές της Ελλάδας και της Κύπρου στην Eurovision. Ο δημοφιλής τραγουδιστής και συνθέτης τόνισε πως δεν θα πήγαινε, καθώς το θεωρεί ψυχοφθόρο να μπει ξανά σε διαγωνισμό. «Τα έχω ακούσει τα τραγούδια και μου αρέσει περισσότερο της Κύπρου, συγγνώμη. […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Γιώργος Παπαδόπουλος: "Όταν ήρθα στην Ελλάδα έπρεπε να αποδείξω ότι δεν μοιάζω στον Χατζηγιάννη"

"Είναι πολύ ψυχοφθόρο, δεν μπορώ να μπω ξανά σε διαγωνισμό"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»