Ορέστης Τζιόβας: «Δεν το μετάνιωσα που πέταξα αυγά σε φωτορεπόρτερ»

11:08 - 11/05/2023

Ο Ορέστης Τζιόβας εκμυστηρεύεται ότι το πιο απρόοπτο που του έχει συμβεί επί σκηνής είναι ότι όταν έκανε τον μονόλογο «Πάρκινγκ» τον έπιασε κρίση άγχους πάνω στην σκηνή. «Σταμάτησα την παράσταση γιατί ήμουν και μόνος. Κόπηκα! Δεν έχεις και κάποιον να πιαστείς να πεις να συνεχίσουμε». Παράλληλα ο ηθοποιός εκμυστηρεύτηκε πως έχει απιστήσει αν και […] The post Ορέστης Τζιόβας: «Δεν το μετάνιωσα που πέταξα αυγά σε φωτορεπόρτερ» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ορέστης Τζιόβας: «Έχω πετάξει αυγά σε φωτορεπόρτερ και δεν το μετανιώνω»

Μια εξομολογητική συνέντευξη παραχώρησε ο Ορέστης Τζιόβας στο «MEGA Καλημέρα».

Διαβάστε το στο in.gr

Ορέστης Τζιόβας: Έχω πετάξει αυγά σε φωτορεπόρτερ

Ο Ορέστης Τζιόβας παραδέχτηκε για την προσωπική του ζωή: «Έχω απιστήσει πολλές φορές»Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Ορέστης Τζιόβας: Έχω πετάξει αυγά σε φωτορεπόρτερ και δεν το μετανιώνω

«Σε ένα μονόλογο έπαθα κρίση άγχους και σταμάτησα την παράσταση» εξομολογήθηκε αρχικά ο Ορέστης Τζιόβας στην κάμερα της εκπομπής «Mega Καλημέρα» το πρωί της Πέμπτης (11/05). Ο ηθοποιός σημείωσε πως πριν ξεσπάσει η πανδημία δούλευε σε μπεργκεράδικο και τόνισε πως: «Την περίοδο εκείνη ένιωθα αμήχανα γιατί πίστευα ότι μπορεί να πουν ότι ξέπεσα». Ο Ορέστης Τζιόβας παραδέχτηκε για την προσωπική του ζωή: «Έχω απιστήσει πολλές φορές, το θεωρώ βρώμικο. Επίσης, έχω πετάξει αυγά σε φωτορεπόρτερ και δεν το μετανιώνω γιατί είχε ασκήσει μεγάλη πίεση σε σύντροφο μου. Είχε φτάσει στο σημείο να κλαίει». «Κατάλαβα ότι “τα πάθη μου” άρχισαν να μου κάνουν κακό και να με πηγαίνουν πίσω»,

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ο Ορέστης Τζιόβας αποκαλύπτει: «Έχω πετάξει αβγά σε φωτορεπόρτερ»

Ο Ορέστης Τζιόβας μιλώντας στην εκπομπή «Mega Καλημέρα», αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στους παπαράτσι, στους οποίους όπως αποκάλυψε, κάποτε είχε πετάξει αβγά. «Σε ένα μονόλογο έπαθα κρίση άγχους και σταμάτησα την παράσταση. Πριν τον κορωνοϊό δούλευα σε μπεργκεράδικο. Την περίοδο εκείνη ένιωθα αμήχανα γιατί πίστευα ότι μπορεί να πουν ότι ξέπεσα. Έχω απιστήσει πολλές φορές, το […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ορέστης Τζιόβας: «Έχω πετάξει αβγά σε φωτορεπόρτερ και δεν το μετανιώνω»

Συνέντευξη στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και τον Δημήτρη Σιδηρόπουλο έδωσε ο Ορέστης Τζιόβας. Ο ηθοποιός μίλησε και για τους παπαράτσι, […] The post Ορέστης Τζιόβας: «Έχω πετάξει αβγά σε φωτορεπόρτερ και δεν το μετανιώνω» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Ορέστης Τζιόβας: «Έχω πετάξει αυγά σε φωτορεπόρτερ και δεν το μετανιώνω»

«Έχω πετάξει αυγά σε φωτορεπόρτερ και δεν το μετανιώνω»

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Ορέστης Τζιόβας: “Έχω πετάξει αβγά σε φωτορεπόρτερ και δεν το μετανιώνω”

Ο Ορέστης Τζιόβας παραχώρησε μια αποκαλυπτική συνέντευξη στην κάμερα της εκπομπής ““Mega Καλημέρα”. Ο γνωστός ηθοποιός αναφέρθηκε στα απρόοπτα που του έχουν συμβεί πάνω στη σκηνή, στην απιστία και σε ένα περιστατικό με φωτορεπόρτερ που είχε συμβεί στο παρελθόν. “Το πιο απρόοπτο που μου έχει συμβεί πάνω στη σκηνή, είναι όταν έκανα έναν μονόλογο και […] The post Ορέστης Τζιόβας: “Έχω πετάξει αβγά σε φωτορεπόρτερ και δεν το μετανιώνω” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr

Ορέστης Τζιόβας: "Έχω πετάξει αβγά σε φωτορεπόρτερ και δεν το μετανιώνω"

"Έχω απιστήσει πολλές φορές, το θεωρώ βρώμικο"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»