Γιώργος Παπαδόπουλος: Γιατί δεν θα πήγαινε ξανά στη Eurovision

14:24 - 11/05/2023

Ο Γιώργος Παπαδόπουλος απάντησε για την Eurovision και τις συμμετοχές της Ελλάδας και της ΚύπρουΠερισσότερα...

Διαβάστε Περισσότερα στο NewsBomb
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιατί ο Γιώργος Καπουτζίδης δεν συνέχισε στη Eurovision

Ο αγαπημένος καλλιτέχνης Γιώργος Καπουτζίδης αναφέρθηκε στην απόφασή του να μη συνεχίσει στην παρουσίαση της Eurovision.

Διαβάστε το στο in.gr

Γιατί ο Γιώργος Καπουτζίδης δεν συνέχισε στη Eurovision

Ο αγαπημένος καλλιτέχνης Γιώργος Καπουτζίδης αναφέρθηκε στην απόφασή του να μη συνεχίσει στην παρουσίαση της Eurovision.

Διαβάστε το στο tanea.gr

Ο Γιώργος Παπαδόπουλος αποκάλυψε τον λόγο που δεν θα πήγαινε ξανά στην Eurovision

Ο Γιώργος Παπαδόπουλος σε τηλεοπτικές δηλώσεις που παραχώρησε, αναφέρθηκε στο λόγο που δεν θα ήθελε να πάρει ξανά μέρος στην Eurovision, ενώ σχολίασε την ελληνική και κυπριακή συμμετοχή. Μιλώντας στην κάμερα της εκπομπής «Happy Day» είπε ότι «τα έχω ακούσει τα τραγούδια και μου αρέσει περισσότερο της Κύπρου, συγγνώμη. Είμαι ειλικρινής, όχι επειδή είμαι Κύπριος. Ξέρεις πόσοι τραγουδιστές στέκονται σαν αγγούρια στα μαγαζιά και τα γεμίζουν; Δες εμένα». Στη συνέχεια, πρόσθεσε πως «δεν θα μπορούσα να αφοσιωθώ σε ένα τραγούδι και μόνο για ένα χρόνο από τη ζωή μου. Θα ήταν άδικο για τα υπόλοιπα τραγούδια που γράφω και για τους υπόλοιπους καλλιτέχνες που τους γράφω τραγούδια». Επίσης, ανέφερε πως

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Γιατί ο Γιώργος Καπουτζίδης δεν συνέχισε στη Eurovision

Ο αγαπημένος καλλιτέχνης Γιώργος Καπουτζίδης αναφέρθηκε στην απόφασή του να μη συνεχίσει στην παρουσίαση της Eurovision.

Διαβάστε το στο to10.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ NewsBomb

Κτηνωδία: Πυροβόλησαν και σκότωσαν δελφινάκι

ΑΕΚ - Παναθηναϊκός 3-0: Βήμα τίτλου με εμφάνιση... Πρωταθλήτριας για την «Ένωση»

Super League: Στο +4 κι αγκαλιάζει τον τίτλο η ΑΕΚ

Σακελλαροπούλου από Χιλή: «Οι σχέσεις των δύο χωρών βρίσκονται σε άριστο επίπεδο»

Λασίθι: Περιπέτεια για 57χρονη πεζοπόρο που τραυματίστηκε στο φαράγγι του Ρίχτη

Γιώργος Λυγγερίδης: Το «φλασάκι» με τα 15 βίντεο από ανώνυμο πληροφοριοδότη ξεκλείδωσε την υπόθεση