Χριστίνα Αλούπη: «Ήταν η πρώτη μου άσχημη εμπειρία με παιδί στο νοσοκομείο»

08:08 - 12/05/2023

Σε πρόσφατη βραδινή της έξοδο συνάντησαν την Χριστίνα Αλούπη οι κάμερες και οι δημοσιογράφοι. Μεταξύ άλλων, η γοητευτική παρουσιάστρια αναφέρθηκε στην […] The post Χριστίνα Αλούπη: «Ήταν η πρώτη μου άσχημη εμπειρία με παιδί στο νοσοκομείο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χριστίνα Αλούπη: «Η πρώτη μου άσχημη εμπειρία με παιδί στο νοσοκομείο»

Η περιπέτεια με το μωρό της που την ταλαιπώρησε και ανησύχησε πολύ.

Διαβάστε το στο in.gr

Χριστίνα Αλούπη: «Ήταν η πρώτη μου άσχημη εμπειρία με παιδί στο νοσοκομείο»

H Χριστίνα Αλούπη σε πρόσφατη βραδινή της έξοδο μίλησε στις κάμερες το βράδυ της Πέμπτης, και μεταξύ άλλων, αναφέρθηκε στον γάμο της και στην πρόσφατη περιπέτεια υγείας που αντιμετώπισε ο γιος της. Σε ερώτηση αν φοβάται μήπως περάσει κρίση ο γάμος της, τώρα που η ίδια ζει πλέον στην Ελλάδα, η Χριστίνα Αλούπη τόνισε: «Πλέον […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Χριστίνα Αλούπη: «Ήταν η πρώτη μου άσχημη εμπειρία με παιδί στο νοσοκομείο»

Στην πρόσφατη περιπέτεια υγείας που αντιμετώπισε το μωράκι της, αναφέρθηκε η  Χριστίνα Αλούπη.Στην πρόσφατη περιπέτεια υγείας που αντιμετώπισε το μωράκι της, αναφέρθηκε η  Χριστίνα Αλούπη.Η Χριστίνα Αλούπη σημείωσε χαρακτηριστικά πως «τώρα είναι όλα καλά και το παιδάκι είναι μια χαρά. Ήμασταν για έξι ημέρες στο νοσοκομείο από έναν αδενοϊό, που τον ταλαιπωρείσαι και ήταν η πρώτη μου τέτοια άσχημη εμπειρία με παιδί στο νοσοκομείο. Παιδιά, ήταν πάρα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»