Παντελής Τουτουντζής: «Τα ομόφυλα ζευγάρια βγάζουν το ίδιο ευτυχισμένα παιδιά όσο τα ετερόφυλα»

08:28 - 12/05/2023

Καλεσμένος της Τζένης Θεωνά βρέθηκε ο Παντελής Τουτουντζής και παραχώρησε μια συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης στις Μαμα-δες της ΕΡΤ2. Απόσπασμα […] The post Παντελής Τουτουντζής: «Τα ομόφυλα ζευγάρια βγάζουν το ίδιο ευτυχισμένα παιδιά όσο τα ετερόφυλα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Παντελής Τουτουντζής: «Τα ομόφυλα ζευγάρια βγάζουν το ίδιο ευτυχισμένα παιδιά με τα ετερόφυλα»

«Ήθελα να το ακούσω αυτό, ήταν η ανάγκη μου» είπε ο make up artist

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Τουτουντζής: Ήθελα να μου πει κάποιος ότι τα ομόφυλα ζευγάρια βγάζουν το ίδιο ευτυχισμένα παιδιά όσο και τα ετερόφυλα

Καλεσμένος της Τζένης Θεωνά στην εκπομπή «Μαμά – δες» βρέθηκε ο Παντελής Τουτουντζής και παραχώρησε μια συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης, απόσπασμα της οποίας προβλήθηκε στην εκπομπή «Happy Day» πριν από την προβολή που θα πραγματοποιηθεί το απόγευμα του Σαββάτου στη δημόσια τηλεόραση. Σε αυτό, ο Παντελής Τουτουντζής εξομολογήθηκε τη μεγάλη του επιθυμία να αποκτήσει το δικό του παιδί και να μην συναντήσει κανένα εμπόδιο σε αυτήν. «Αισθανόμουν από παιδί πως θέλω να γίνω μπαμπάς και το περίεργο είναι πως δεν θέλω να θυμάμαι πόσο τρόμο ένιωσα όταν το πλαίσιο που ήθελα να περπατήσω τη ζωή μου, η επιλογή μου, δεν μου έδινε αυτό το δικαίωμα. Ακόμα και τότε που δεν είχα τίποτα να πιαστώ, το φανταζόμ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Παντελής Τουτουντζής: «Τα ομόφυλα ζευγάρια βγάζουν το ίδιο ευτυχισμένα παιδιά όσο τα ετερόφυλα»

Ο Παντελής Τουτουντζής παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή «Μαμά –Δες», απόσπασμα της οποίας προβλήθηκε στην εκπομπή «Happy day». O γνωστός makeup artist μίλησε μεταξύ άλλων για τη μεγάλη επιθυμία του να γίνει πατέρας από νεαρή ηλικία. «Αισθανόμουν από παιδί πως θέλω να γίνω μπαμπάς και το περίεργο είναι πως δεν θέλω να θυμάμαι πόσο τρόμο ένιωσα […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Παντελής Τουτουντζής: «Τα ομόφυλα ζευγάρια βγάζουν το ίδιο ευτυχισμένα παιδιά όσο τα ετερόφυλα»

Μια συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης στις Μαμα-δες της ΕΡΤ2, παραχώρησε ο Παντελής Τουτουντζής, ο οποίος ήταν καλεσμένος της  Τζένης Θεωνά.Μια συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης στις Μαμα-δες της ΕΡΤ2, παραχώρησε ο Παντελής Τουτουντζής, ο οποίος ήταν καλεσμένος της  Τζένης Θεωνά.Ο Παντελής Τουτουντζής εξομολογήθηκε την μεγάλη του επιθυμία να αποκτήσει το δικό του παιδί και να μην συναντήσει κανένα εμπόδιο σε αυτήν. «Αισθανόμουν από παιδί πως θέλω να γίνω μπαμπάς και το περίεργο είναι πως […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Παντελής Τουτουντζής: «Ήθελα να βεβαιωθώ ότι ένα ομόφυλο ζευγάρι βγάζει εξίσου ευτυχισμένα παιδιά με ένα ετερόφυλο»

Ένα απόσπασμα από τη συνέντευξη που έδωσε ο Παντελής Τουτουντζής στην εκπομπή “Μαμά-δες” που θα δούμε To άρθρο Παντελής Τουτουντζής: «Ήθελα να βεβαιωθώ ότι ένα ομόφυλο ζευγάρι βγάζει εξίσου ευτυχισμένα παιδιά με ένα ετερόφυλο» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Παντελής Τουτουντζής: «Τα ομόφυλα ζευγάρια φτιάχνουν το ίδιο ευτυχισμένα παιδιά όσο τα ετερόφυλα»

"Θέλω ένα σπίτι κοντά στη θάλασσα με τον σύντροφο μου και τα παιδιά μου, είχα γράψει" εξομολογείται ο Παντελής Τουτουντζής.

Διαβάστε το στο pagenews.gr

Παντελής Τουτουντζής: "Τα ομόφυλα ζευγάρια βγάζουν το ίδιο ευτυχισμένα παιδιά με τα ετερόφυλα"

"Ήθελα να το ακούσω αυτό, ήταν η ανάγκη μου"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Παντελής Τουτουντζής: «Τα ομόφυλα ζευγάρια βγάζουν το ίδιο ευτυχισμένα παιδιά όσο και τα ετερόφυλα»

Ο Παντελής Τουτουντζής είναι ένας ταλαντούχος make up artist. Φέτος τον βλέπουμε στο φαντασμαγορικό σόου J2US δίπλα στην Κατερίνα Στανίση. Αυτό το Σαββατοκύριακο, ο beauty expert βρίσκεται καλεσμένος της Τζένης Θεωνά στην εκπομπή της ΕΡΤ2 «Μαμα-δες». Απόσπασμα προβλήθηκε στο Happy Day την Παρασκευή. «Αισθανόμουν από παιδί πως θέλω να γίνω μπαμπάς» Στο βίντεο ο Παντελής […] The post Παντελής Τουτουντζής: «Τα ομόφυλα ζευγάρια βγάζουν το ίδιο ευτυχισμένα παιδιά όσο και τα ετερόφυλα» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»