«Λύγισε» η Νένα Χρονοπούλου: «Που να ήξερα ότι θα μείνει για πάντα μωρό»

12:44 - 12/05/2023

Την Νένα Χρονοπούλου συνάντησε η κάμερα του Πρωινό μας και η Κατερίνα Νινιού στο 4amea, στον χώρο που έχει δημιουργηθεί […] The post «Λύγισε» η Νένα Χρονοπούλου: «Που να ήξερα ότι θα μείνει για πάντα μωρό» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νένα Χρονοπούλου: Έλεγα «κοίταξε να δεις, δεν θα το χαρώ σαν μωρό», που να ήξερα ότι θα μείνει για πάντα μωρό

“Όταν ήταν στην θερμοκοιτίδα -γιατί έμεινε 5 μήνες- έλεγα κοίταξε να δεις που δεν θα το χαρώ σαν μωρό. Που να ήξερα ότι θα μείνει για πάντα μωρό” δήλωσε η Νένα Χρονοπούλου. Η Νένα Χρονοπούλου παραχώρησε συνέντευξη στο Πρωινό μας και στην Κατερίνα Νινιού και μίλησε για την αναπηρία του γιου της και τις συμπεριφορές ... Περισσότερα To άρθρο Νένα Χρονοπούλου: Έλεγα «κοίταξε να δεις, δεν θα το χαρώ σαν μωρό», που να ήξερα ότι θα μείνει για πάντα μωρό δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Νένα Χρονοπούλου: «Πού να ήξερα ότι θα μείνει για πάντα μωρό;»

Συγκινημένη η Νένα Χρονοπούλου όταν μιλούσε για το παιδί της.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Συγκινεί η Νένα Χρονοπούλου: «Που να ήξερα ότι το παιδί μου θα μείνει για πάντα μωρό»

Μια αποκαλυπτική συνέντευξη παραχώρησε σήμερα η Νένα Χρονοπούλου. Η ηθοποιός μίλησε για τη ζωή της, ενώ συγκινητική ήταν η στιγμή που αναφέρθηκε στο παιδί της. Η κάμερα της εκπομπής «Πρωινό Μας» συνάντησε τη Νένα Χρονοπούλου στον χώρο 4amea, ο οποίος έχει δημιουργηθεί για παιδιά με αναπηρία. Η ίδια αναφέρει πως έφτιαξε τον συγκεκριμένο χώρο με πολλή αγάπη. Μιλώντας για τη δική της εμπειρία με το παιδί της, η ηθοποιός είπε πως «έχω πει “ευτυχώς σε εμένα“. Το μπούλινγκ δεν μπορούν να νιώσουν όλα τα παιδιά. Το μπούλινγκ το εισπράττει πρώτα ο γονιός. Όταν είναι μικρό το παιδάκι και σε κοιτούν με απέχθεια και, πολλές φορές με αηδία, δεν μπορείς να φανταστείς τι συναισθήματα μπορείς

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

“Λύγισε” η Νένα Χρονοπούλου: “Που να ήξερα ότι θα μείνει για πάντα μωρό”

“Δεν μπορείς να φανταστείς τι συναισθήματα μπορείς να γεμίσεις από έναν άνθρωπο που κοιτά το παιδί σου με αηδία” εξομολογήθηκε η Νένα Χρονοπούλου. Την Νένα Χρονοπούλου συνάντησε η κάμερα του Πρωινό μας και η Κατερίνα Νινιού στο 4amea, στον χώρο που έχει δημιουργηθεί για τα παιδιά με αναπηρία. Η γνωστή ηθοποιός μίλησε μεταξύ άλλων για […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»