Ευρυδίκη Παπαδοπούλου για Βρισηίδα: «Ούτε θέλω, ούτε δεν θέλω να έχουμε σχέσεις»

08:22 - 15/05/2023

Για τη Βρισηίδα Ανδριώτου και τη σχέση τους σήμερα απάντησε η Ευρυδίκη Παπαδοπούλου. Όπως τόνισε χαρακτηριστικά, οι δυο τους δεν […] The post Ευρυδίκη Παπαδοπούλου για Βρισηίδα: «Ούτε θέλω, ούτε δεν θέλω να έχουμε σχέσεις» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ευρυδίκη Παπαδοπούλου για Βρισηίδα Ανδριώτου: «Δεν μιλάμε καθόλου πια»

Η Ευρυδίκη Παπαδοπούλου μίλησε στην εκπομπή «Happy Day» για τις σχέσεις της με τη Βρισηίδα Ανδριώτου. Όπως τόνισε χαρακτηριστικά, οι...

Διαβάστε το στο Zougla

Ευρυδίκη Παπαδοπούλου για Βρισηίδα Ανδριώτου: «Δεν φέρεσαι έτσι σε μια φίλη σου, έχουν συμβεί πολλά»

Η Ευρυδίκη Παπαδοπούλου μίλησε για τη σχέση της με τη Βρισηίδα Ανδριώτου.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Ευρυδίκη Παπαδοπούλου για Βρισηίδα Ανδριώτου: «Δεν μιλάμε καθόλου πια»

Η Ευρυδίκη Παπαδοπούλου μίλησε στην εκπομπή «Happy Day» για τις σχέσεις της με τη Βρισηίδα Ανδριώτου. Όπως τόνισε χαρακτηριστικά, οι δυο παίκτριες του «Survivor» δεν μιλάνε καθόλου πια. «Δεν μιλάμε καθόλου με τη Βρισηίδα. Αν τη δω κάπου, φυσικά και θα τη χαιρετήσω. Θέλω να είναι καλά, την κρατάω μέσα μου με πάρα πολλή αγάπη. […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ευρυδίκη Παπαδοπούλου: Απαντάει για τη Βρισηίδα Ανδριώτου – «Ούτε θέλω, ούτε δεν θέλω να έχουμε σχέσεις»

Η Ευρυδίκη Παπαδοπούλου απαντάει για τη σχέση που έχει σήμερα με τη Βρισηίδα Ανδριώτου.

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»