Κωνσταντίνος Χριστοφόρου: «Θεωρώ ότι τα τελευταία χρόνια υπάρχει ένα αντικυπριακό κλίμα»

12:48 - 15/05/2023

Ο Κωνσταντίνος Χριστοφόρου σχολίασε όσα έγιναν στη Eurovision 2023.

Διαβάστε Περισσότερα στο neolaia.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κωνσταντίνος Χριστοφόρου: Τα τελευταία χρόνια υπάρχει ένα αντικυπριακό κλίμα στην ΕΡΤ

Ενοχλημένος με το «4» της ΕΡΤ στην Κύπρο στη φετινή Eurovision είναι και ο Κωνσταντίνος Χριστοφόρου ο οποίος «βλέπει» σκοπιμότητα πίσω από αυτή τη βαθμολογία ενώ σημείωσε πως «υπάρχει ένα αντικυπριακό κλίμα στην ΕΡΤ». Ο Κωνσταντίνος Χριστοφόρου, το πρωί της Δευτέρας (15/05) βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «Breakfast@star» και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε σε όσα συνέβησαν την βραδιά του τελικού με την βαθμολογία της ελληνικής επιτροπής. «Περπατούσα στον δρόμο και μου έλεγαν αυτό το πράγμα. Έχει πάρει μεγάλη έκταση. Δεν χρειαζόταν να δώσουν το 12άρι. Το χοντρό της υπόθεσης ήταν ότι ενώ πήρε 4 η Κύπρος, περίμενες να δεις το 8, 10 και 12 σε μία από τις προφανείς χώρες, όπως το Ισραήλ, η Ιταλία, η

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Κωνσταντίνος Χριστοφόρου: "Υπάρχει ένα αντικυπριακό κλίμα στην ΕΡΤ"

"Είναι το δικό μου ρεπορτάζ, το ξέρω και το έχω βιώσει"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ neolaia.gr

Ανδρέας Μικρούτσικος για Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: «Είπα τη γνώμη μου και απειλήθηκα με μήνυση»

ΗΠΑ: Σε διαπραγματεύσεις το Κολούμπια με τους φοιτητές εν μέσω των κινητοποιήσεων για τη Γάζα

«Dear God, the Parthenon is still broken»: Κυκλοφορεί το πρώτο φωτογραφικό βιβλίο του Γιώργου Λάνθιμου

Στις 7 Μαΐου η επόμενη εκδήλωση της Apple

Απόψε στον αττικό ουρανό η «Ροζ Πανσέληνος»

Κατερίνα Βρανά: «Κλείνω 7 χρόνια φέτος από την ημέρα που δεν πέθανα»