Ερμιόνη Μπελέρη: Δεν έχω καταφέρει να μιλήσω με τον πατέρα μου – Πως περιέγραψε την στιγμή της νίκης

17:16 - 15/05/2023

Παρά τις προσπάθειες των αλβανικών αρχών, ο ομογενής μας Φρέντι Μπελέρης ο οποίος παραμένει στην φυλακή εξελέγη δήμαρχος Χειμάρρας.  Η Ερμιόνη Μπελέρη μίλησε στο Live News και το Νίκο Ευαγγελάτο και αναφερόμενη στην προεκλογική ομιλία που εκφώνησε η ίδια εκπροσωπώντας τον πατέρα της Φρέντι Μπελέρη στην Χειμάρρα για τις εκλογές είπε ότι ήταν κάτι που ... Περισσότερα To άρθρο Ερμιόνη Μπελέρη: Δεν έχω καταφέρει να μιλήσω με τον πατέρα μου – Πως περιέγραψε την στιγμή της νίκης δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χειμάρρα - Ερμιόνη Μπελέρη: «Δεν έχω καταφέρει να μιλήσω με τον πατέρα μου»

Ο Φρέντι Μπελέρης παραμένει στην φυλακή

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Ερμιόνη Μπελέρη: Δεν έχω καταφέρει να μιλήσω με τον πατέρα μου

Παρά τις προσπάθειες των αλβανικών αρχών, ο ομογενής μας Φρέντι Μπελέρης ο οποίος παραμένει στην φυλακή εξελέγη δήμαρχος Χειμάρρας.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Χειμάρρα-Ερμιόνη Μπέλερη: «Δεν έχω καταφέρει ακόμα να μιλήσω με τον πατέρα μου – Περιμένουμε από το επόμενο δικαστήριο»

Μετά από μία δύσκολη εκλογική μάχη, και παρά τις προσπάθειες των αλβανικών αρχών, ο προφυλακισμένος Φρέντι Μπελέρης κατάφερε να επικρατήσει του Γκιόργκι Γκόρο και να εκλεγεί δήμαρχος της Χειμάρρας. Μετά από μία δύσκολη εκλογική μάχη, και παρά τις προσπάθειες των αλβανικών αρχών, ο προφυλακισμένος Φρέντι Μπελέρης κατάφερε να επικρατήσει του Γκιόργκι Γκόρο και να εκλεγεί δήμαρχος της Χειμάρρας. Η Ερμιόνη Μπελέρη μίλησε στο Μega και τον Νίκο Ευαγγελάτο και αναφερόμενη στην προεκλογική ομιλία που εκφώνησε η ίδια εκπροσωπώντας τον πατέρα της Φρέντι Μπελέρη στην […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ερμιόνη Μπελέρη: Δεν έχω καταφέρει να μιλήσω με τον πατέρα μου – Πως περιέγραψε την στιγμή της νίκης

Παρά τις προσπάθειες των αλβανικών αρχών, ο ομογενής μας Φρέντι Μπελέρης ο οποίος παραμένει στην φυλακή εξελέγη δήμαρχος Χειμάρρας.  Η Ερμιόνη Μπελέρη μίλησε στο Live News και το Νίκο Ευαγγελάτο και αναφερόμενη στην προεκλογική ομιλία που εκφώνησε η ίδια εκπροσωπώντας τον πατέρα της Φρέντι Μπελέρη στην Χειμάρρα για τις εκλογές είπε ότι ήταν κάτι που έπρεπε να γίνει. […] The post Ερμιόνη Μπελέρη: Δεν έχω καταφέρει να μιλήσω με τον πατέρα μου – Πως περιέγραψε την στιγμή της νίκης appeared first on Lamianow.gr | Ειδήσεις από τη Λαμία.

Διαβάστε το στο lamianow.gr

Ερμιόνη Μπελέρη: Δεν έχω καταφέρει να μιλήσω με τον πατέρα μου – Πως περιέγραψε την στιγμή της νίκης

Παρά τις προσπάθειες των αλβανικών αρχών, ο ομογενής μας Φρέντι Μπελέρης ο οποίος παραμένει στην φυλακή εξελέγη δήμαρχος Χειμάρρας. Η Ερμιόνη Μπελέρη μίλησε στο Live News και το Νίκο Ευαγγελάτο και αναφερόμενη στην προεκλογική ομιλία που εκφώνησε η ίδια εκπροσωπώντας τον πατέρα της Φρέντι Μπελέρη στην Χειμάρρα για τις εκλογές είπε ότι ήταν κάτι που …

Διαβάστε το στο agriniopress.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι