Γιάννης Βογιατζής για τον θάνατο του ξαδέλφου του Γιάννη Βογιατζή: “Έπαθα σοκ όταν το έμαθα, τρελάθηκα στο κλάμα”

12:04 - 16/05/2023

O θάνατος του τραγουδιστή Γιάννη Βογιατζή γέμισε θλίψη τους οικείους του, τον καλλιτεχνικό κόσμο αλλά και τους θαυμαστές του. Ο ξάδελφός του και συνονόματος ηθοποιός, Γιάννης Βογιατζής, εξέφρασε το σοκ και τη λύπη του για την απώλεια του σπουδαίου καλλιτέχνη που πέθανε χθες, έπειτα από νοσηλεία στο νοσοκομείο. Ο Γιάννης Βογιατζής μιλώντας στην εκπομπή “Το […] The post Γιάννης Βογιατζής για τον θάνατο του ξαδέλφου του Γιάννη Βογιατζή: “Έπαθα σοκ όταν το έμαθα, τρελάθηκα στο κλάμα” appeared first on InStyle.

Διαβάστε Περισσότερα στο instyle.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιάννης Βογιατζής για τον θάνατο του Γιάννη Βογιατζή: «Τρελάθηκα στο κλάμα»

Στην κάμερα του Πρωινού μίλησε ο ηθοποιός Γιάννης Βογιατζής, ο ξάδελφος του σπουδαίου καλλιτέχνη Γιάννη Βογιατζή που έφυγε από τη ζωή τη Δευτέρα, ύστερα από νοσηλεία του στο νοσοκομείο. «Είναι πρώτος μου ξάδελφος, τον έχει βαφτίσει ο πατέρας μου. Όταν έμαθα τον θάνατό του, έπαθα σοκ. Μου είπαν ότι νοσηλευόταν στο Ιπποκράτειο και φίλος μου […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ instyle.gr

Η Χιονάτη δεν έχει φύγει από τα πάρκα της Disney παρά τις φήμες

Μαρία Σολωμού: Λέω στον γιο μου να σέβεται τις γυναίκες – Βλέπουμε τι συμβαίνει στον κόσμο

Έκκληση από το Μουσείο Τζέιν Όστεν προς το κοινό – Πώς μπορείτε να βοηθήσετε

Σοφία Αρβανίτη: «Δεν είπαμε ποτέ ότι είμαστε ζευγάρι με τον Μιχάλη Ρακιντζή»

Bella Hadid: Οι γλυκές ευχές στην Gigi για τα γενέθλιά της

Τόλης Βοσκόπουλος: Όταν μοιράστηκε τη θεατρική σκηνή με τη Γεωργία Βασιλειάδου – Σπάνια φωτογραφία