Μαρία Καρλάκη: Δεν έχω κανένα θέμα να κρατήσω το παιδί, ούτως ή άλλως σκόπευα να κάνω μια εγκυμοσύνη μόνη μου

18:36 - 16/05/2023

Η γνωστή τραγουδίστρια Μαρία Καρλάκη έδωσε συνέντευξη κι αποκάλυψε πως διανύει τον 3ο μήνα της εγκυμοσύνης της.Η γνωστή τραγουδίστρια Μαρία Καρλάκη έδωσε συνέντευξη κι αποκάλυψε πως διανύει τον 3ο μήνα της εγκυμοσύνης της.Ξεκαθάρισε μάλιστα, πως δεν έχει κανένα πρόβλημα να μεγαλώσει μόνη της το παιδί. Ειδικότερα, μιλώντας στην κάμερα της εκπομπής του Alpha «Super Κατερίνα», δήλωσε: «Είμαι στο πρώτο 3μηνο της εγκυμοσύνης μου κι είναι κάτι που αγαπώ, πριν ακόμα έρθει». […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρία Καρλάκη: «Δεν έχω κανένα θέμα να κρατήσω ένα παιδί μόνη μου»

Η Μαρία Καρλάκη επιβεβαίωσε την εγκυμοσύνη της ανήμερα της Γιορτής της Μητέρας δημοσιεύοντας μια φωτογραφία της με φουσκωμένη κοιλιά. Η τραγουδίστρια βιώνει την πιο ωραία φάση της ζωής της αφού περιμένει το πρώτο της παιδί και η κάμερα της εκπομπής «Super Κατερίνα» τη συνάντησε μετά το τέλος του ραντεβού της με τον γυναικολόγο. «Είμαι στο πρώτο […] The post Μαρία Καρλάκη: «Δεν έχω κανένα θέμα να κρατήσω ένα παιδί μόνη μου» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»