Γιώργος Καραμίχος: Τη μέρα που έμαθα ότι δεν υπάρχει μετάσταση, ξέσπασα σε κλάματα

19:40 - 16/05/2023

Ο Γιώργος Καραμίχος μίλησε ανοιχτά για την περιπέτεια της υγείας του και τις αλλαγές που έχει κάνει στη ζωή του.Ο ηθοποιός Γιώργος Καραμίχος μίλησε στον ΑΝΤ1 για όσα πέρασε τους τελευταίους δύο μήνες μετά από τη διάγνωσή του με καρκίνο και το χειρουργείο στο οποίο υποβλήθηκε. Συγκεκριμένα ο Γιώργος Καραμίχος ανέφερε στον Γιώργο Λιάγκα πως μετά από μια εξέταση ρουτίνας για το επερχόμενο ταξίδι του στην Αμερική, βρέθηκε στο χειρουργείο: «Η επέμβαση έγινε στις 24 Μαρτίου. Πήγα με την κόρη μου να εξεταστούμε μετά τον Covid, κανένα σύμπτωμα, την επόμενη μέρα πετούσα για Αμερική. Βγήκαν οι πρώτες εξετάσεις και περιμέναμε, μπήκα να ρωτήσω και μου λένε να περιμένω γιατί έρχεται ο διευθυντής. Μου λέει ότ

Διαβάστε Περισσότερα στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ieidiseis.gr

Στην κόψη του ξυραφιού η Μέση Ανατολή: Το Ισραήλ υπόσχεται απάντηση στο Ιράν - Οι δύο γραμμές στο Πολεμικό Συμβούλιο

Μπάιντεν: «Προσηλωμένες στην ασφάλεια του Ισραήλ οι ΗΠΑ» - IDF: Θα δοθεί απάντηση στο Ιράν

Καιρός: Θερμοκρασία - ρεκόρ στα Τρίκαλα, «σκαρφάλωσε» πάνω από τους 32 βαθμούς

Κακοκαιρία «Π»: Ανεμοστρόβιλος σάρωσε Χαλκιδική και Ξάνθη, αποκλεισμένα χωριά στα Τρίκαλα - Πώς κινείται

ΚΤΕΛ Αττικής: Οδηγός επιτέθηκε με κατσαβίδι σε επιβάτη

Κάρυστος: Μαίνεται το πύρινο μέτωπο - Ανεξέλεγκτες φλόγες γύρω από τα χωριά