The Wailers at Christmas Theater

19:50 - 16/05/2023

Λεωφ. Βεΐκου 137, ΓαλάτσιΔευτέρα, 10 Ιούλ 2023 21:00The WAILERS"Οι προτεινόμενοι για γκράμυ πρωτοπόροι της ρέγκε" ΤΕΤΑΡΤΗ 10 ΙΟΥΛΙΟΥ 2023CT GARDEN by Christmas TheaterΟλυμπιακά Ακίνητα Γαλατσίου "Μπορεί να με θεωρείτε τρελό, όμως μουσική μου είναι αιώνια"Bob Marley Το City Garden μεταμορφώνεται σε μια μοναδική αρένα ορθίων και σας περιμένει για να ζήσουμε μια δυνατή συναυλία! Έχουν περάσει κιόλας 42 χρόνια από τον θάνατο του "Βασιλιά της Ρέγκε" και "νονό του χιπ χοπ" όπως πολλοί τον αποκαλούν όμως η μουσική του παραμένει παρούσα χωρίς να χάνεται στην πάροδο του χρόνο...

Διαβάστε Περισσότερα στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ patrasevents.gr

Ηλιάνα Παπαγεωργίου: Τώρα λόγω ηλικίας πρέπει να λέω ότι είμαι παρουσιάστρια, το μοντέλο δεν το πιστεύουν

Ελένη Τσολάκη: "Ο Νίκος Μουτσινάς έκανε 3% απέναντί μας και λέγαμε: ευτυχώς, δεν θα τραβήξει"

Πάνος Μουζουράκης: "Είμαι 45 αλλά δε νιώθω 35, γιατί στα 35 ένιωθα χειρότερα απ’ ότι νιώθω τώρα"

Κατσαρίνη για Super Κική: Δεν χρειάζεται να αναφέρουμε τα ποσά που βγάζουμε από το Instagram, ο κόσμος πεινάει

Γερμανία: Απαισιόδοξοι για το μέλλον και απογοητευμένοι από την πολιτική οι νέοι

Τουρισμός: Αύξηση 14,4% στην επιβατική κίνηση στα αεροδρόμια της χώρας