Survivor: Ξέσπασε σε κλάματα η Μελίνα (video)

23:22 - 16/05/2023

Η Μελίνα Μεταξά είχε ένα ξέσπασμα λόγω της πίεσης που αντιμετωπίζει. Δείτε το σχετικό βίντεο. Διαβάστε τη συνέχεια εδώ Survivor: Ξέσπασε σε κλάματα η Μελίνα (video)

Διαβάστε Περισσότερα στο happytv.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Survivor – Ξέσπασε σε κλάματα η Μελίνα Μεταξά: «Έχω κουραστεί ψυχολογικά»

Στον τάκο του Survivor All Star βγήκε η Μελίνα Μεταξά ύστερα από την ψηφοφορία της κόκκινης ομάδας στο τελευταίο συμβούλιο του […] The post Survivor – Ξέσπασε σε κλάματα η Μελίνα Μεταξά: «Έχω κουραστεί ψυχολογικά» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Survivor: Ξέσπασε σε κλάματα η Μελίνα Μεταξά

Ιδιαίτερα φορτισμένη ήταν η Μελίνα Μεταξά στο επεισόδιο της Τετάρτης 17 Μαΐου στο Survivor ενώ μιλώντας στην κάμερα ανέφερε όλα αυτά που την έχουν επηρρεάσει. «Ψυχολογικά έχω κουραστεί πάρα, πάρα πολύ. Μου λείπουν πάρα πολύ οι δικοί μου άνθρωποι. Απλά και από την άλλη μπορώ να πω ότι περνάω πάρα πολύ ωραία, τα έχω πολύ […] The post Survivor: Ξέσπασε σε κλάματα η Μελίνα Μεταξά appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ happytv.gr

Συγκινεί η Ελένη Φουρέιρα – Το δημόσιο «ευχαριστώ» στον Αλμπέρτο Μποτία και στη μητέρα της

Το προξενιό της Ιουλίας: «Κάθε γυναίκα της οικογένεια μου προσπαθεί όλη της τη ζωή να ξεφύγει από έναν Ραζίνη»

Το προξενιό της Ιουλίας: «Ο άντρας σου και σε έδιωξε και κράτησε το μωρό»

Ψυχοκόρες: «Η Δήμητρα Ματσούκα σε κάθε επεισόδιο με συγκινεί όλο και περισσότερο με την ερμηνεία της»

Χρύσα Μπανδέλη: Κάνει την έκπληξη με το νέο της medley

Το ναυάγιο: Α ρε Παύλο κρίμα, πολύ κοντά ήσουνα, άλλα ήσουνα και άτυχος. Καλό παράδεισο συνάδελφε!