Τζωρτζίνα Λιώση: «Δεν θα φύγει ποτέ το πένθος από εκεί όσα χρόνια κι αν περάσουν»

15:18 - 17/05/2023

Στην κάμερα της εκπομπής «Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν» μίλησε η Τζωρτζίνα Λιώση. Η γνωστή ηθοποιός αναφέρθηκε στα παιδικά της χρόνια, […] The post Τζωρτζίνα Λιώση: «Δεν θα φύγει ποτέ το πένθος από εκεί όσα χρόνια κι αν περάσουν» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τζωρτζίνα Λιώση για φωτιά στο Μάτι: Δυστυχώς δεν θα φύγει ποτέ το πένθος από εκεί όσα χρόνια κι αν περάσουν

Στα παιδικά της χρόνια στο Μάτι, το πένθος που θα συνεχίσουν να βιώνουν οι άνθρωποι της περιοχής μετά τη φωτιά που έστειλε στο θάνατο 104 ψυχές αλλά και την συμμετοχή της στην τηλεοπτική σειρά «Ταμάμ» με την οποία έγινε ευρύτερα γνωστή, αναφέρθηκε η ηθοποιός Τζωρτζίνα Λιώση. «Είμαι εξαιρετικά αγχώδης. Την πρώτη μέρα που μπορεί να μην έχω κάτι σίγουρο για το επόμενο διάστημα, σε βαθμό που με πιάνει τέτοιο στρες που θεωρώ ότι ο κόσμος διαλύεται και κανείς δεν θα με καταλάβει. Το ότι κάνω τη δουλειά που μου αρέσει, μπορώ να μου επιτρέψω να δυσκολευτώ και να έχω μια κακή μέρα στη δουλειά» ανέφερε αρχικά η Τζωρτζίνα Λιώση. Πώς νιώθει όταν την ρωτούν ακόμα για την συμμετοχή της στην σειρά του A

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

H Τζωρτζίνα Λιώση συγκινεί: «Πέρασα όλη μου τη ζωή στο Μάτι, δεν θα φύγει ποτέ το πένθος από εκεί»

Στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον την μεσημβρίαν» μίλησε η ηθοποιός Τζωρτζίνα Λιώση, η οποία αναφέρθηκε, μεταξύ άλλων, στην περιοχή, Μάτι, μετά τη φονική πυρκαγιά του 2018. «Όλη μου τη ζωή την πέρασα στο Μάτι, όχι μόνο τα καλοκαίρι μου. Ήταν οι φίλοι μου εκεί. Στην Αθήνα γυρίζαμε μόνο για το σχολείο. Θέλαμε να είμαστε στο […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Τζωρτζίνα Λιώση: «Πέρασα όλη μου τη ζωή στο Μάτι, δεν θα φύγει ποτέ το πένθος από εκεί»

Στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον την μεσημβρίαν» μίλησε η ηθοποιός Τζωρτζίνα Λιώση, η οποία αναφέρθηκε, μεταξύ To άρθρο Τζωρτζίνα Λιώση: «Πέρασα όλη μου τη ζωή στο Μάτι, δεν θα φύγει ποτέ το πένθος από εκεί» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Τζωρτζίνα Λιώση: Πέρασα όλη μου τη ζωή στο Μάτι, δεν θα φύγει ποτέ το πένθος από εκεί

«Για μένα εξακολουθεί να είναι το Μάτι από τα πιο ωραία σημεία στον χάρτη» δήλωσε η ηθοποιός Η ηθοποιός Τζωρτζίνα Λιώση μίλησε, ανάμεσα σε άλλα, για το Μάτι και τη φονική πυρκαγιά του 2018, στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον την μεσημβρίαν». «Όλη μου τη ζωή την πέρασα στο Μάτι, όχι μόνο τα καλοκαίρι μου. Ήταν […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»